easyCALL.pl pozyskuje wysokiej klasy fachowca – od początku maja zespół wzmocnił nowy Dyrektor Działu Handlowego

6 maja 2011 roku stanowisko Dyrektora Działu Handlowego w easyCALL.pl S.A. objął Marcin Ługowski. Do jego obowiązków należeć będzie przede wszystkim zarządzanie siecią sprzedaży usług telekomunikacyjnych, a tym samym pozyskanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych. Marcin Ługowski będzie także odpowiedzialny za stworzenie strategii rozwoju, opartej na strukturach sprzedaży oraz za wsparcie marketingowe easyCALL.pl S.A.

Nowy Dyrektor Działu Handlowego Spółki posiada jedenastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą. Na swoim koncie ma sukcesy czterech firm, dla których nadzorował sprzedaż zarówno bezpośrednią, jak i pośrednią z najlepszym skutkiem. Zanim dołączył do easyCALL.pl S.A. współpracował w latach 2003 – 2008 z inną spółką z branży telekomunikacyjnej SFERIA S.A. (dawniej OSP Polapager Sp. z o.o.). W początkowym okresie współpracy z grupą Polpager zarządzał sprzedażą spółki powiązanej IT Polpager S.A., później pełnił stanowiska zarządzające strukturą sprzedaży bezpośredniej własnej oraz pośredniej w SFERIA S.A., rozbudowując m.in. od podstaw kanał sprzedaży zewnętrznej, który pod koniec 2008 roku generował już sprzedaż ok. 2000 sztuk miesięcznie w strefie numerycznej 022. 

Marcin Ługowski w okresie od początku 2009 roku do końca kwietnia 2011 roku, pełnił stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży Sieci Własnej w PKO BP Bankowym PTE, gdzie zarządzał strukturą ogólnopolską Sieci Sprzedaży Własnej.  W ciągu dwóch lat, struktura ta odnotowała prawie siedmiokrotny wzrost sprzedaży a PKO BP Bankowy PTE stał się liderem w zakresie sprzedaży na rynku Powszechnych Towarzystw Emerytalnych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z fachowcem tej klasy. Liczymy na aktywność i wsparcie sprzedaży przez naszego nowego Dyrektora Działu Handlowego” – mówi Michał Jakubowski, Prezes Zarządu easyCALL.pl S.A.

„Swoją wiedzę i dotychczasowe doświadczenie zamierzam wykorzystać na stanowisku Dyrektora Działu Handlowego. W nowej firmie widzę również możliwość dalszego rozwoju zawodowego. W easyCALL.pl S.A postawiłem sobie wyzwanie – przyczynić się do zdobycia przez easyCALL.pl S.A. pozycji lidera wśród innych telefonii internetowych, działających na rynku telekomunikacyjnym” – mówi nowy Dyrektor Działu Handlowego easyCALL.pl S.A.

Marcin Ługowski ukończył kierunek: Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

źródło/autor: Green Stream Communication

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu