Buty Ryłko w Magnolia Park

Sieć obuwnicza Ryłko, jeden z największych polskich producentów obuwia, zaprasza do nowo otwartego salonu, zlokalizowanego na parterze Magnolia Park. Sklep tej firmy, o powierzchni ponad 73 metrów kwadratowych, został otwarty w sobotę – 7 maja. 

Ryłko, to jeden z najbardziej znanych producentów obuwia w Polsce. Firma rozpoczęła swoją działalność w latach 50. ubiegłego wieku, jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy. W ofercie posiada buty na każdą okazje dla kobiet i mężczyzn, a także torebki, paski, portfele, rękawiczki oraz profesjonalne środki do pielęgnacji obuwia.

„Znakiem rozpoznawczym marki Ryłko jest połączenie komfortu, szyku i elegancji, a takie połączenie doskonale wpisuje się w postrzeganie Magnolia Park jako centrum zmysłów, mody i stylu. Dzięki kompleksowej ofercie naszej galerii każda świadoma trendów kobieta może bawić się modą i eksperymentować – łączyć style na niespotykaną dotąd na całym Dolnym Śląsku skalę.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

Sklep Ryłko został otwarty 7 maja i zajmuje powierzchnię ponad 73 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego w sąsiedztwie salonu Play i hipermarketu Tesco oraz dwóch innych sklepów obuwniczych – Bata i CCC.

Na terenie Magnolia Park, największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku mieści się ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. W dotychczasowym portfolio galerii znajdują się już takie sklepy obuwnicze jak: Aldo, Badura, Bata, Boot Square, CCC, Deichmann, Intershoe, Kazar, Prima Moda, Step In, Street Shoes i Wojas.