Nawigacja w Navigatorze

Od dziś w programie Navigator, na stacjach LOTOS, można odebrać licencję na nawigację NaviExpert przeznaczoną na urządzenia typu Smartphone.

– Jesteśmy przekonani, że proponując najwyższą technologię, jaką reprezentuje Naviexpert spełnimy oczekiwania dużego grona naszych wymagających klientów – mówi Magdalena Jurdziak, dyrektor Biura Marketingu w spółce LOTOS Paliwa.

Nawigacja NaviExpert to osobisty przewodnik. Z nim czujesz się zawsze bezpiecznie – nigdy się nie zgubisz, bo zna Twoją pozycję GPS. – Ty wyznaczasz cel, czyli adres lub interesujące miejsce, a nawigacja wskazuje Ci drogę za pomocą precyzyjnych komunikatów graficznych i głosowych – dodaje Andrzej Jakielaszek, kierownik Zespołu ds. Promocji Marki LOTOS Paliwa, odpowiedzialny za przygotowanie oferty dla klientów w programie Navigator. – Nieważne jak podróżujesz – samochodem, pieszo czy komunikacją miejską – nawigację masz zawsze pod ręką w swoim telefonie.

Licencje umieszczane są na kartach zdrapkach, które można odebrać za odpowiednio:

  • zdrapka aktywująca licencję 14 dniową – 2 punkty i 1 grosz
  • zdrapka aktywująca licencję na 1 rok – 40 punktów i 1 grosz lub 20 punktów i 15 zł

– Nowa nagroda zostanie zakomunikowana na POS na wszystkich stacjach paliw LOTOS. Kreacja została przygotowania wspólnie z agencją Testardo Gram – dodaje Bożena Pomianek, kierownik Zespołu ds. Strategii Marki LOTOS Paliwa.

W styczniu 2011 r. minęło piętnaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Aktualnie w sieci LOTOS funkcjonuje łącznie 316 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych. Pierwsze z nich działają już przy autostradach A2, A4 i A6. Kolejne powstaną na autostradzie A1 i drodze ekspresowej S3. LOTOS Paliwa posiada również certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.

źródło/autor: LOTOS

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu