Przejdź do treści

MP Experience Polska Centralna – Pakiet korzyści dla profesjonalisty branży spotkań

Zbliża się termin II edycji warsztatów z cyklu MP Experience. Tym razem, portal MeetingPlanner.pl, wcielając w życie hasło przewodnie wyjazdu: Networking – Atrakcje – Integracja,  aranżuje spotkania meeting plannerów z usługodawcami eventowymi  z regionu Polski Centralnej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS (Warszawa Miedzeszyn).

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla organizatorów eventów, konferencji, szkoleń, sympozjów, wyjazdów integracyjnych w firmach etc., jak również przedstawicieli korporacji lub agencji eventowych.

Podczas sprawdzonej formuły spotkań MP Fast Date uczestnicy będą mogli w określonym czasie poznać ofertę i możliwości konferencyjno – eventowe kilkudziesięciu usługodawców z regionu Polski Centralnej. Już tradycyjnie warsztatom biznesowym MP Fast Date będzie towarzyszyć dyskusja panelowa i program specjalny, tym razem –  nocny program outdoorowy będący nowością na rynku.

– MP Fast Date do doskonała propozycja, dla tych którzy cenią swój czas i zarządzają nim efektywnie.  Udział w wydarzeniu to możliwość w krótkim czasie zdobycia wiedzy na temat oferty usługodawców i obiektów z regionu, poszerzenia sieci kontaktów i… dobrej zabawy. Korzystając z naszych poprzednich doświadczeń, staraliśmy się, aby program był ściśle dostosowany do wymagań i oczekiwań meeting plannerów. Formuła MP Fast Date to sprawdzony sposób, wymagający jednakże dyscypliny nie tylko ze strony organizatorów, ale i uczestników, którzy muszą się dostosować do wyznaczonego rytmu 15-minutowych indywidualnych spotkań. To przemyślana i efektywna formuła – zapewnia Piotr Cieślak, Dyrektor Zarządzający portalu MeetingPlanner.pl.

Podczas wydarzenia odbędzie się również wręczenie nagród i wyróżnień w niedawno zakończonym konkursie MP Inspired 2010, na najciekawszą informację prasową branży spotkań. Ideą Konkursu była promocja unikalnych i użytecznych dla całej branży rozwiązań oraz popularyzacja narzędzi PR. Nagrodzeni w konkursie otrzymają statuetki i medale.

Udział w wyjeździe MP Experience Polska Centralna jest dla meeting pannerów bezpłatny.

Partnerami wydarzenia są: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss w Miedzeszynie, Makedon.pl, Warsaw City Tour, Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Zgłoszenia dla meeting plannerów można wysyłać na adres: [email protected]

źródło/autor: MeetingPlanner.pl