Chipita Poland prezentuje innowacje – rogale 7 Days z dwusmakowymi nadzieniami: Kakaowo- Waniliowym oraz Waniliowo – Wiśniowym

7 Days Doub!e to nowa propozycja firmy Chipita Poland. Wypiekane, miękkie rogale z niesamowicie smacznym dwusmakowym nadzieniem, dostępne już od 9 maja br. w dwóch pysznych kombinacjach: Kakao & Wanilia oraz Wanilia & Wiśnia.

Wanilia jest przyprawą powszechnie używaną w kuchni. Tradycyjnie używamy jej do przygotowania potraw słodkich – ciast, deserów, puddingu, lodów, kremów, naleśników i kompotów. Dodaje się jej do potraw z białego sera, owoców, a także do czekolady. Zniewalająca moc wanilii w kombinacji z wyrazistą wiśnią lub czekoladą daje doskonałe kompozycje. Podwójna rozkosz smaków w jednym rogalu, który może być przekąską w pracy, w szkole, na uczelni, na spacerze, pikniku lub po wysiłku sportowym.

Doub!e 7 Days, o wadze 80 gram, perfekcyjnie wykorzystuje wyjątkowe połączenie najpopularniejszych smaków, które zaspokoją głód w podwójnie przyjemny sposób. Rekomendowana cena detaliczna 1,99 zł.

Wraz z wprowadzeniem nowych rogali 7 Days Doub!e, zaplanowano intensywną działania marketingowe. Od 16 maja ruszy kampania reklamowa w TV, a od 1 czerwca rozpocznie się promocja w Internecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu