Bezpieczna praca z QNT

Konieczność stosowania ochrony antywirusowej jest obecnie oczywistością. By zapewnić Klientom firmy jak najwyższą jakość zabezpieczeń przed utratą danych czy zniszczeniem systemu, QNT wzbogaciło swoją ofertę o skuteczne, uznane na świecie oprogramowanie antywirusowe AVG.

Firma QNT Systemy Informatyczne stale dąży do poszerzania swojej oferty o wartościowe produkty poprawiające komfort pracy użytkownika. Z tego też powodu firma otwarta jest na współpracę z partnerami, którzy mogą zaproponować produkty wysokiej jakości poszerzające możliwości użytkowników oprogramowania QNT. Obecnie firma nawiązała współpracę z polskim dystrybutorem oprogramowania antywirusowego AVG, firmą Core. Dzięki temu stała oferta QNT, obejmująca zintegrowane systemy informatyczne wspomagające zarządzanie, wzbogacona została o skuteczne oprogramowanie wirusowe AVG. Współpraca tego typu to początek długotrwałego procesu, który zakłada sukcesywne dopełnianie oferty wartościowymi rozwiązaniami.

Współpraca z dostawcą oprogramowania antywirusowego wynika przede wszystkim z chęci zwrócenia uwagi na konieczność zabezpieczania komputerów. Z tego właśnie powodu QNT proponuje stałe pogłębianie wiedzy na temat bezpieczeństwa. Na stronie www.qnt.pl/qnt-poleca/ochrona-komputera zamieszczono w związku z tym mnóstwo porad dla użytkowników. QNT udostępnia także poradnik zawierający wiedzę o bezpiecznym korzystaniu z komputera i sieci (do pobrania z załącznika).

źródło/autor: QNT Systemy Informatyczne

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu