Veneo dla Ajax Amsterdam

Krakowska agencja interaktywna Veneo rozpoczęła internetową kampanię promującą Letni Obóz Talentów Ajaxu, który odbędzie się latem 2011 roku we Wrocławiu. Do zadań agencji należy wdrożenie serwisu internetowego oraz prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

Na początku lipca 300 młodych piłkarzy będzie miało okazję trenować pod okiem kadry najsłynniejszej na świecie Akademii Piłkarskiej Ajax Amsterdam. Dla zawodników grających w polskich klubach jest to olbrzymia szansa zdobycia nowych umiejętności. W AFC Ajax Amsterdam swoje kariery rozpoczynały największe gwiazdy europejskiego futbolu, jak Johan Cruijff, Dennis Bergkamp, Wesley Sneijder, Edgar Davids, Rafael van der Vaart i wielu innych.

Na zlecenie De Toekomst – Akademii Piłkarskiej Ajax Amsterdam – został przygotowany serwis internetowy www.ajaxsoccercamp.pl, w którym znajdują się szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w obozie. Młodzi adepci futbolu i ich rodzice mogą również śledzić przygotowania do tego wielkiego wydarzenia na Facebooku.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu