REZYDENCJA FLOTYLLA – Zyskaj na marzeniach

Rezydencja Flotylla to najlepsze miejsce do mieszkania w malowniczej części Miasta Gwiazd – Międzyzdrojów, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. To także pomysł na połączenie wakacyjnego wypoczynku i dochodowej inwestycji.

Rezydencja jest usytuowana w pierwszej linii brzegowej, w odległości zaledwie 150 m od szerokiej, czystej plaży. Na plażę prowadzi bezpośrednie przejście, usytuowane w pobliżu osiedla. Do centrum miasta z jego licznymi atrakcjami jest niespełna 15 minut drogi spacerem. Ze względu na usytuowanie działki w otoczeniu leśnym, wchodzącym w skład Wolińskiego Parku Narodowego objętego Programem NATURA 2000, projekt przewiduje maksymalne zachowanie istniejącej zieleni.

Apartamenty, których architektura nawiązuje do nadmorskiego charakteru otoczenia cechują się wysokim standardem wykończenia (ekologiczne i energooszczędne materiały), jak również zróżnicowaną powierzchnią od 42 do 103 m kw.

Na terenie osiedla znajdą się rozwiązania przygotowane specjalnie z myślą o potencjalnych klientach pragnących wynająć apartament: całodobowa recepcja zajmująca się pełną obsługą gości zespołu hotelowego, sala konferencyjna na 100 osób wraz ze strefą rekreacyjno-gastronomiczną do obsługi grup zorganizowanych, konferencji, spotkań i szkoleń biznesowych. Cały teren będzie odpowiednio zagospodarowany, oświetlony, ogrodzony i monitorowany, co dodatkowo podkreśli wyjątkowy klimat tego miejsca, a jednocześnie zapewni jego mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Podziemny garaż jest zlokalizowany pod budynkami, w którym znajdują się stanowiska postojowe do każdego apartamentu. W garażu przewidziane są również stanowiska postojowe dla osób niepełnosprawnych. Z poziomu garażu na poszczególne piętra można dostać się cichobieżnymi windami.

Firma Qualia Development wprowadziła nowy model sprzedaży dla Rezydencji Flotylla. Dotychczas nieruchomość była oferowana jako apartamenty wakacyjne. Od tej pory klienci mogą wybrać dwa warianty zakupu: apartamenty objęte programem operatorskim z możliwością uzyskania przychodu z wynajmu miejsc noclegowych oraz apartamenty na własne potrzeby.

Apartamenty przeznaczone do zamieszkania lub do posiadania jako drugi dom są w cenie od 10420 zł/m kw. W cenę wliczona jest już komórka lokatorska i wykończenie apartamentów oraz miejsce parkingowe.

Program operatorski dotyczy kilku wybranych budynków inwestycji. Właściciele apartamentów będą mieć możliwość podpisania umowy z firmą operatorską i przystąpienia do obsługi hotelowej oferującej osiągnięcie przychodów z wynajmu (deweloper określa go na poziomie 7%). W celu zapewnienia odpowiedniego obłożenia miejsc noclegowych firma operatorska będzie odpowiadać za prowadzenie całego zaplecza: gastronomicznego, konferencyjnego i sportowo–rekreacyjnego przeznaczonego dla gości i mieszkańców. Dodatkowo uczestnicy programu operatorskiego będą mogli korzystać z apartamentu znacznie dłużej niż u konkurencji. Operator, w zamian za stałą opłatę, zajmuje się pozyskaniem najemców.

Zysk wypracowany z wynajmu jest dzielony pomiędzy wszystkich właścicieli, którzy przystąpili do programu operatorskiego, proporcjonalnie do wielkości posiadanych przez nich apartamentów. Nabywca nieruchomości, po uzgodnieniu terminów z operatorem, może spędzać czas we własnym apartamencie kiedy tylko będzie miał na to ochotę, do 3 miesięcy w roku. Natomiast w pozostałym czasie otrzymuje dochody z wynajmu mieszkania, bez konieczności angażowania się w cały proces zarządzania i wynajmu.

Apartamenty z przeznaczeniem na wynajem kosztują 10260 zł za m kw. Cena obejmuje wykończenie w wysokim standardzie, pełne umeblowanie oraz dodatkową komórkę lokatorską.

Zakup apartamentu w tak popularnej miejscowości turystycznej jak Międzyzdroje to perspektywiczna inwestycja. Wszystkim klientom, którzy zdecydują się przystąpić do modelu operatorskiego zapewnimy profesjonalną obsługę i maksymalizację obłożenia miejsc noclegowych. Nasz model wyróżnia się na tle ofert konkurencji. Na programie zyskuje każdy właściciel apartamentu, bez względu na to jak długo jego nieruchomość była wynajmowana. Zysk z wynajmu dzielony jest solidarnie między wszystkich właścicieli lokali, proporcjonalnie do wielkości apartamentów, które posiadają. – informuje Tomasz Konarski, Wiceprezes Prezes Zarządu ds. Operacyjnych Qualia Development. – Ponadto klient ma możliwość korzystania (do 3 miesięcy w roku) z własnego apartamentu objętego systemem wynajmu, co jest unikalną ofertą na rynku – dodaje.

Ta wyjątkowa lokalizacja, w zachodniej cichej części Międzyzdrojów, gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój, a zarazem pełny relaks oraz wytchnienie od turystycznego zgiełku miasta, w bezpośrednim otoczeniu przyrody. Zapewnie też bezobsługowe posiadanie nieruchomości, która nie traci na wartości, zapewnia stały przychodów i można z niej swobodnie korzystać.

Qualia Development planuje oddanie apartamentów do użytku w maju 2012.

Główne atuty inwestycji:

  • nowoczesna, elegancka architektura i wysoki standard wykończenia
  • połączenie inwestycji z radością mieszkania nad morzem
  • przychód nawet 7% rocznie
  • obsługa hotelowa jak w standardzie 4****

źródło/autor: Qualia Development

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu