Rejs dookoła świata do wygrania w nowej loterii Blue Media i Orange

Statek Przygoda to nowa loteria organizowana przez sopocką firmę Blue Media wspólnie z operatorem sieci Orange. Nagroda główna to bon podróżny o wartości 40 tys. zł. Organizatorzy zapewniają, że wystarczy na wycieczkę dookoła świata. Łączna wartość wszystkich nagród to ponad 250 tys. zł.

Żeby grać o bon podróżny, telefony Samsung Galaxy S, Nokia N8, iPhone 4, konsole Xbox Slim z zestawem Kinect oraz PlayStation 3 z zestawem Move, a także tablety iPad oraz prawdziwą gotówkę i doładowania telefonów wystarczy doładować swój telefon w sieci Orange za minimum 50 zł. Losy biorące udział w loterii można zdobyć doładowaniami przez Internet: w bankowości elektronicznej lub na stronie Orange.pl.

Uczestnicy loterii mogą samodzielnie wybrać nagrody z puli. Wystarczy po doładowaniu telefonu wysłać SMS na numer 4455 z jednym z haseł: forsa, telefon lub gra. Rejestracji w loterii można także dokonać przez formularz na stronie www.statekprzygoda.pl. O nagrodę główną, czyli bon na dowolną wycieczkę za 40 tys. zł powalczą wszystkie zgłoszenia.

Loteria trwa od 1 maja do 31 lipca br. Pierwsze losowanie zaplanowano na 13 czerwca. Szczegóły dostępne w regulaminie na stronie www.statekprzygoda.pl.

źródło/autor: Blue Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu