Nowe usługi dla posiadaczy eKONTA w mBanku

Europ Assistance Polska i mBank wprowadzili pakiety assistance Dom24h, Opieka24h i Auto24h. Produkty te dostępne są dla posiadaczy rachunku eKONTO w mBanku.

Każdy z pakietów dostępny jest w trzech wariantach: STANDARD, KOMFORT i PREMIUM, opracowanych z myślą zarówno o kliencie indywidualnym, jak i rodzinie.

W ramach ubezpieczenia Opieka24h, w przypadku nagłego zachorowania, klienci mogą liczyć na nieodpłatną: wizytę lekarza i pielęgniarki, dostawę leków i sprzętu medycznego, transport medyczny, umówienie wizyty u lekarza specjalisty, opiekę domową po hospitalizacji oraz nielimitowany dostęp do infolinii medycznej. W wariantach rozszerzonych (KOMFORT i PREMIUM) dostępna jest również pomoc pediatry i nieodpłatna opieka nad dziećmi.

Przystąpienie do ubezpieczenia Dom24h zapewni w razie nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak pożar lub zalanie mieszkania, m.in.: interwencję specjalistów (np. hydraulika, elektryka, szklarza), uzyskanie informacji o sieci usługodawców, dozór, transport i przechowanie mienia, a także naprawę sprzętu PC.

Korzystający z ubezpieczenia Assistance Auto24h, w zależności od wybranego wariantu, mogą liczyć na bezpłatną pomoc w sytuacji awarii samochodu, wypadku, kolizji lub innego zdarzenia na drodze. Wśród dostępnych usług znajdują się m.in. naprawa lub holowanie pojazdu, dostarczenie paliwa, pomoc w wymianie opon, otwarcie i uruchomienie pojazdu, samochód zastępczy i nielimitowany dostęp do infolinii motoryzacyjnej.

Usługi Dom24h oraz Opieka24h dostępne są na terenie Polski, zaś Auto24obowiązuje na terenie całej Europy.

Dzięki jednolitemu cennikowi produktów Assistance w mBanku, klient może łatwo ustalić koszt wybranych pakietów. W przypadku wszystkich trzech produktów, wariant STANDARD wiąże się z opłatą 5 zł/mies., wariant KOMFORT oferowany jest za 10 zł/mies., z kolei najszerszy wariant PREMIUM kosztuje 15 zł/mies. Dodatkowo, dla posiadaczy co najmniej dwóch produktów ubezpieczeniowych w mBanku (spośród produktów: NNW Ochrona24h, Assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h) przewidziano zniżki. Po uwzględnieniu rabatu cena produktów Assistance wynosi: 4 zł (w wariancie STANDARD), 8 zł (KOMFORT) i 11 zł (PREMIUM), zaś dla produktu NNW Ochrona 24h 1,99 zł (wariant STANDARD), 7,99 zł (KOMFORT), 20,99 zł (PREMIUM).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu