NEPTUN PARK – Apartamenty najbliżej morza

Neptun Park to wyjątkowe miejsce – stąd mieszkańcy mają zaledwie 120 kroków do piaszczystej plaży. Urokliwe apartamenty położone są w otulinie lasu wydmowego, a lokalizacja urzeka atmosferą kameralnych miejscowości wypoczynkowych.

Qualia Development oferuje obecnie apartamenty w ramach III etapu inwestycji. Osiedle tworzą trzy i czterokondygnacyjne budynki, nawiązujące swoją architekturą do przedwojennej zabudowy Sopotu.

– Apartamenty w Trójmieście, spełniają różne funkcje. Mogą być wykorzystane jako wygodne miejsce zamieszkania, kameralny apartament na wynajem lub prestiżowa nieruchomość – drugi dom. Ze względu na różnorodność przeznaczenia apartamentów, nasi Klienci mają do wyboru szeroki wybór metraży. – informuje Agnieszka Oskędra, dyrektor sprzedaży Qualia Development.

W ofercie trzeciego etapu znajdują się lokale od 32 m kw. (lokal jednopokojowy z balkonem) do 186 m kw. (lokal czteropokojowy z czterema tarasami o łącznej powierzchni 65 m kw.). Ceny zaczynają się od 11 tys. za m kw. brutto. Każdy budynek posiada podziemny, obszerny garaż z miejscami postojowymi.

O wyjątkowości Neptun Park decyduje lokalizacja – w pasie nadmorskim na granicy Gdańska i Sopotu, przy ulicy Wypoczynkowej, w bezpośrednim sąsiedztwie bałtyckiej plaży oraz Parku im. Ronalda Reagana. Położenie inwestycji zapewnia również łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: centrów handlowych, punktów usługowych, kawiarni i restauracji.

Prestiż osiedla podkreślają wysokiej jakości ekologiczne materiały wykończeniowe – szkło, kamień, drewno. Duże okna i tarasy, komfortowe rozkłady wnętrz, wysoki standard wykończenia części wspólnych to tylko niektóre z zalet inwestycji. Prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia całodobowa ochrona oraz wykorzystanie nowoczesnych systemów ochronnych, w tym wideodomofonów umożliwiających bezpośredni kontakt z pracownikami ochrony.

Teren osiedla zagospodarowano w harmonii z parkowym otoczeniem. Zielony charakter osiedla podkreśla tzw. „Plac Wodny”, który składa się z niecki wodnej z kładką dla pieszych, szeregu pergoli oraz ławek. W całość wkomponowana jest zieleń tworząca swoistą enklawę wypoczynku. W pobliżu zaprojektowano także plac zabaw dla dzieci dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Neptun Park to wyjątkowe miejsce łączące w sobie zalety kurortu z wygodą mieszkania w przyjaznej i nowoczesnej metropolii. Bezpośrednie sąsiedztwo Bałtyku oraz okalające tereny parkowe czynią z osiedla jedno z najbardziej urokliwych miejsc na mapie Trójmiasta, a nawet całego wybrzeża. Teren osiedla został urozmaicony oczkami wodnymi i strumieniami.

W pobliżu osiedla znajduje się klub windsurfingowy, tor wyścigów konnych, kryte lodowisko oraz nadmorska promenada, którą spacerem w 20 minut można bezpiecznie dojść do sopockiego molo. Neptun Park to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry styl życia. Neptun Park to apartamenty położone najbliżej morza w Trójmieście.

źródło/autor: Qualia Development

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu