Kto ma ochotę na darmowy weekend w SPA?

Ruszyła majowa odsłona konkursu Kupca Poznańskiego „10-tki prezentów na 10-te Urodziny”, w którym co miesiąc wygrać można ekskluzywne nagrody. Tym razem do zdobycia dwa podwójne pakiety weekendowe w Diva Spa w Kołobrzegu.

2011 rok stanął pod hasłem 10-tych urodzin Kupca Poznańskiego. Z tej okazji trwa całoroczny konkurs, w którym co miesiąc wygrać można wartościowe nagrody. W marcu był to tygodniowy pakiet SPA dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu Senator w Dźwirzynie, a w kwietniu dziesięć zaproszeń do GOKO Restauracji Japońskiej oraz biletów do Opery.

Konkursy w ramach akcji „10-tki prezentów na 10-te Urodziny” potrwają do końca grudnia 2011 r. Już w czerwcu zdobyć będzie można zaproszenia na lot balonem nad Poznaniem z firmą Benkowski, w lipcu na zwycięzców czekać będą netbooki marki Asus ufundowane przez firmę X-Kom, z kolei w sierpniu możliwość darmowego wypożyczenia campera od firmy Campery.pl. A co w maju?

Dwa pakiety obejmujące zaproszenia dla dwóch osób na darmowy weekend w Diva Spa w Kołobrzegu! Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać zakupu za min. 100 zł w jednym ze sklepów w Kupcu Poznańskim i na podstawie paragonu zgłosić uczestnictwo poprzez ekran dotykowy znajdujący się w centrum. Następnie przed uczestnikami konieczność odpowiedzenia na dziesięć wylosowanych przez system pytań zamkniętych. Zwyciężają ci, którzy udzielą najwięcej prawidłowych odpowiedzi. W przypadku takiej samej liczby, decyduje krótszy czas udzielenia odpowiedzi. Grać można więcej niż raz, szczególnie że każda kolejna próba to wielki krok w stronę wygranej.

Konkurs potrwa do 31 maja 2011 r., a zwycięzców poznać będzie można już 1 czerwca 2011 r. wchodząc na stronę internetową www.kupiecpoznanski.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu