Columbus Polska wygrał przetarg na wdrożenie systemu wspomagającego Centrum Gospodarki Własnej Banku Gospodarstwa Krajowego

Firma do końca roku wdroży i uruchomi system Microsoft Dynamics AX, opracuje szczegółowe założenia zarządzania procesami banku w zakresie Gospodarki Własnej i skojarzy je z istniejącymi funkcjonalnościami oprogramowania Microsoft Dynamics.

Do postępowania o udzielenie zamówienia startowało kilka firm informatycznych. Tylko trzy oferty spełniały wymagania specyfikacji: Columbus Polska, Sygnity i BONAIR. Ostatecznie najkorzystniejszą okazała się przygotowana przez Columbus Polska. To nie pierwszy projekt wdrożeniowy w instytucji finansowej prowadzony przez czołowego partnera Microsoftu.

– Columbus Polska ma w swoim portfolio wdrożenia podobnych projektów. Specjaliści z firmy już przeprowadzali proces unifikacji procedur zarządzania środkami trwałymi i centralizację wsparcia informatycznego dla tego obszaru w BRE Banku i wdrożenie systemu ERP w Provident Polska – mówi Tomasz Gawron, Dyrektor Sprzedaży w Columbus Polska. Proces wdrożenia ruszył 30 marca.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu