Przejdź do treści

CBC Film Productions z transmisjami LIVE

W piątek , 13 maja CBC Film Productions zakończyło pomyślnie kilkutygodniowe testy transmisji LIVE wydarzeń w Internecie. 

Obecnie finalizowane są przygotowania komercyjnej oferty związanej z internetową transmisją na żywo, która zostanie przedstawiona obecnym oraz potencjalnym klientom CBC Film.

Czynnikiem wpływającym na konkurencyjność oferty CBC Film Productions, jest fakt, że 96,5% testów transmisji obrazu i dźwięku, opierających się na modemach 3G (w sieciach telefonii komórkowej) zakończyło się powodzeniem.

– Posiadanie w swojej ofercie możliwości przeprowadzenia transmisji live z konferencji prasowych, briefingów oraz innych ważnych wydarzeń, daje nam jeszcze większą przewagę konkurencyjną niż do tej pory. Szczególnie cieszę, się, gdy myślę o jesiennej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu. Niektórzy kandydaci na posłów już teraz zwracają się do nas z zapytaniami o ciekawe formy promocji w Internecie. Teraz, obok wirtualnego studia, możemy też realizować transmisje na żywo ze spotkań kandydatów z wyborcami wprost na Facebook oraz dowolne strony www – mówi Wiktor W. Kammer, szef CBC Film Productions

Usługa transmisji LIVE w Internecie będzie dostępna w CBC Film Productions od 1 czerwca 2011.

źródło/autor: CBC Film Productions