Zostań stylistką z Osą i DeeZee – konkurs

Coraz więcej mody, coraz więcej ubrań, coraz większe znaczenie naszego wizerunku. I coraz więcej dziewczyn, które chcą się realizować w zawodzie stylistki. Często jednak na marzeniach się kończy. Z różnych względów. Strach „czy ja sobie poradzę?”, brak możliwości odbycia stażu czy kursu, czasami brak podstawowej wiedzy sprawiają, że zawód osobistej stylistki pozostaje w sferze marzeń. A tak być nie musi!

Właśnie wystartował konkurs „Zostań stylistką z Osą i DeeZee”. Wystarczy umieścić własną stylizację na profilu konkursu i zdać się na opinię internautek! W drugim etapie Jury złożone z przedstawicieli organizatorek wybierze najlepszą stylizację, a autorka projektu – być może autor -zostanie nagrodzona profesjonalnym kursem dla personal shopperek organizowanym przez Akademię Wizerunku Osa.

Wymagania? Stylizacja musi pasować do filozofii „fashion moments”, która mówi, że nawet zwykłe, codzienne chwile możemy zamienić w niezapomniane momenty, jeśli jesteśmy dobrze ubrani. I, że nawet na co dzień warto wyglądać jak gwiazda!

Pomysłodawczyni „fashion moments” Monika Jurczyk z firmy Osa Osobista Stylistka, współorganizatorka konkursu mówi o nagrodzie: „Analiza sylwetki na podstawie autorskiego systemu, tajniki pracy osobistego stylisty oraz filozofia „fashion moments” to główne tematy szkolenia. A także praktyka w galerii handlowej. Dla uczestniczek kursów to niesamowite, modowe przeżycie i wstęp do wymarzonego zawodu”.

Patronka konkursu, Dominika Żak z firmy DeeZee dodaje: „ Nasze klientki kochają nie tylko buty, ale również stylizację. Chcemy umożliwić im szkolenie się w tym kierunku!”

Organizatorki zapewniają, że konkurs będzie wydarzeniem cyklicznym, bo zarówno miłośniczek obcasów jak i dziewczyn marzących o karierze osobistej stylistki jest coraz więcej.

Profil konkursu na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Zosta%C5%84-stylistk%C4%85-z-Akademi%C4%85-Wizerunku-Osa-i-DeeZee-Konkurs/213054652045843

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu