Indywidualne aranżacje wnętrz przez internet

Wydawnictwo AVT we współpracy z pracownią architektoniczną HolArt Studio stworzyło nowy serwis internetowy Urządzamydom.pl. Projekt adresowany jest do klientów, którzy chcą skorzystać z porady architekta przy projektowaniu bądź przebudowie wnętrz w domu lub mieszkaniu.

Głównym zadaniem serwisu jest przygotowanie profesjonalnego projektu wnętrza zgodnego z wymaganiami klienta za pośrednictwem internetu. Aby zminimalizować koszty projektu i konieczność umawiania spotkań z architektem, serwis oferuje wiele zaawansowanych i prostych w obsłudze narzędzi, dzięki którym pracownia otrzymuje nie tylko niezbędne informacje czysto techniczne, ale również poznaje gusta, potrzeby i preferencje klientów.

Przygotowując się do realizacji projektu wyłoniliśmy dwie podstawowe grupy użytkowników serwisu – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów internetowych Wydawnictwa AVT – Pierwszą są klienci, którzy chcieliby, aby ich mieszkania wyglądały dosłownie „jak z obrazka” w magazynie wnętrzarskim podczas gdy druga, to Ci, którzy mają pomysł lub swoją wizję połączenia różnych stylów i potrzebują wsparcia ze strony profesjonalistów.

Z myślą o nich urzadzamydom.pl oferuje dwie opcje aranżacji do wyboru: gotowe projekty i projekty indywidualne.

Gotowe projekty to aranżacje opracowane przez najlepszych projektantów. W wyniku współpracy z ponad 150 pracowniami z całej Polski z dnia na dzień zwiększa się baza gotowych przykładów wnętrz na serwisie, z pośród których można wybrać to, które się najbardziej podoba. Jego autor, na podstawie informacji otrzymanych drogą elektroniczną, opracuje identyczny projekt indywidualnie przystosowany do wnętrza klienta.

Zamówienia indywidualne realizowane są w trzech kategoriach: projekt pomieszczenia, projekt przebudowy i projekt wnętrza. Wybór jednej z tych opcji przenosi klienta bezpośrednio do formularza zamówienia. To właśnie w tym miejscu można sprecyzować swoje preferencje, dokonać wyboru stylu i kolorystyki, podzielić się swoimi marzeniami oraz informacjami o tym, co się nie podoba. Klient może także przesłać architektom zdjęcia ulubionych aranżacji lub podać linki do stron z interesującymi go rozwiązaniami, które projektant połączy w spójną całość- wyjaśnia Szymon Narożniak.

Projekty indywidualne można zamawiać w dwóch wersjach. Wersja Optimum to jeden wariant aranżacji i kolorystyki oraz jedna korekta, wersja Premium to dwa warianty aranżacji i kolorystyki oraz trzy korekty. W zależności od wybranej wersji i zaznaczonych w ankiecie opcji pracownia przygotowuje projekt wnętrza, a wszystkie użyte materiały mogą być zamawiane na terenie całego kraju – przez internet. Klient otrzymuje także listę sklepów i wykonawców.

Ciekawym rozwiązaniem i przedsmakiem tego co czeka każdego klienta serwisu jest Galeria Metamorfoz. Zestawienie wnętrz przed i po ich przemianie pokazuje, że każde ma ogromny potencjał. Nawet jeśli jest on głęboko ukryty i kompletnie przez nas niedostrzeżony, w rękach profesjonalisty zostanie wykorzystany do absolutnego maksimum – podkreśla Narożniak.

Po złożeniu zamówienia projektant kontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia danych i ewentualnego uzupełnienia informacji. Pierwszy wariant e-projektu trafia do zamawiającego w ciągu 5 dni roboczych. Następnie, w zależności od oceny projektu i wybranej opcji, projektanci przygotowują jedną lub trzy korekty.

Aby obniżyć koszty projektów, wydatki i formalności ograniczone są do minimum – klient i projektant porozumiewają się wyłącznie za pośrednictwem internetu. Gotowe, zaakceptowane projekty zapisane w uniwersalnych formatach trafiają na skrzynkę klienta.

Więcej informacji: www.urzadzamydom.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu