E-papierosy wkraczają do pubów

Renomowany dystrybutor elektronicznych papierosów, e-dymek.com, rozpoczyna pionierski na polskim rynku program współpracy z właścicielami pubów i restauracji.

Głównym jego założeniem jest udostępnienie w lokalach zestawów e-papierosów, z których będą mogli skorzystać przebywający w nich goście. W ten sposób restauratorzy mogą dostosować swój lokal do potrzeb wszystkich klientów, jednocześnie dbając o ich dobre samopoczucie.

Ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych sprawiła, że osoby, które lubią łączyć wyjście do restauracji czy klubu ze smakiem papierosa, muszą albo opuścić lokal, albo przebywać w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu, co dla wielu z nich jest mało komfortowe. Na pomoc przychodzi im firma e-dymek.com, która przygotowała specjalne pakiety dla właścicieli pubów, kawiarni i klubów. Dzięki ich propozycji palacze będą mogli tak samo jak inni cieszyć się spotkaniami w gronie przyjaciół, a jednocześnie korzystać z możliwości, jakie dają e-papierosy, które są zdrowszą i mniej uciążliwą dla otoczenia formą palenia.

Oferta składa się z dwóch programów: „Służymy pomocą” i „Do szczęścia brak tylko dymka…”. Pierwszy skierowany jest do gości lokalu, którzy zapomną swojego e-papierosa lub rozładuje się jego bateria. Składa się on z 10 ładowarek i 10 baterii udostępnianych bezpłatnie wszystkim chętnym. Druga opcja jest dedykowana osobom, które w pubie czy restauracji zechcą kupić e-papierosa. W skład zestawu udostępnionego właścicielom lokali, wchodzi 10 e-papierosów Cigito oraz 10 paczek kartomizerów, zapewniających różnorodność smaków, które zaspokoją gusta wszystkich chętnych skosztowania nikotyny w wydaniu elektronicznym. Do każdego zestawu dołączane będą naklejki o treści „Lokal przyjazny e-paleniu”.

Nasza propozycja, skierowana do właścicieli pubów, restauracji i klubów, jest odpowiedzią na potrzeby osób, które nie chcą rezygnować z przyjemności palenia w trakcie wyjścia na miasto. Przychodzimy gościom lokali z pomocą i w miejscach, w których miło spędzają czas umożliwiamy im dostęp do e-papierosów. Liczymy, że nasza oferta spotka się z dobrym przyjęciem, zarówno ze strony restauratorów, jak i tych, którzy lubią spędzać wolny czas poza domem – mówi Michał Kotwica, współwłaściciel e-dymek.com i marki Cigito.

Restauratorzy, którzy nawiążą współpracę z firmą e-dymek.pl mogą czerpać z niej wiele korzyści. Dzięki wprowadzeniu e-papierosów do oferty tworzą oni bardziej przyjazny dla klientów wizerunek lokalu. Restauratorzy nie ponoszą również kosztów reklamy, co wynika z mocnej pozycji na rynku e-papierosów marki Cigito. Właściciele lokali, którzy postanowią skorzystać z tej formy współpracy, nie będą ponosili również kosztów związanych z obsługą gwarancji i zwrotów. Sprawna logistyka, gwarantowana przez e-dymek.com, zapewnia partnerom handlowym stały dostęp do pełnej oferty dystrybutora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu