Nagraj film i wygraj nowego Forda Focus

Stawiając na innowacyjność i kreatywność, producent nowego Forda Fokus organizuje konkurs filmowy „Nakręceni Technologią Nowego Forda Focus” dla wszystkich pomysłowych fanów nowych technologii.

Wystarczy stworzyć film video lub animację zdjęć, która w najciekawszy i najbardziej profesjonalny sposób przedstawi jedną z nowych technologii zastosowanych w nowym Fordzie Focus. Należą do nich: rozpoznawanie znaków, monitoring koncentracji kierowcy, przełącznik świateł, utrzymanie pojazdu na pasie ruchu oraz kontrola pasa ruchu.

Uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty poprzez kanał Ford Polska na Youtube.com/FordPolska. Młodzi twórcy mogą pozwolić sobie na dowolność w sposobie realizacji projektu – do konkursu zgłaszać można filmy video, animacje, animacje poklatkowe oraz slideshows. Liczy się innowacyjność pomysłu i jakość wykonania! Rozpoczęcie konkursu filmowego Forda 16 kwietnia.

Prace konkursowe można zgłaszać od 16 kwietnia do 22 maja 2011.

Przez kolejny tydzień – od 23 do 29 maja – użytkownicy portalu YouTube.com będą mogli już tylko głosować na swoje ulubione projekty. Spośród 50 najwyżej ocenionych przez internautów prac konkursowych jury wybierze najlepszą dziesiątkę i do 9 czerwca przyzna główne nagrody:

  • Miejsce 1. : Nowy model Forda Focus
  • Miejsce 2. : Lustrzanka Full HD
  • Miejsce 3. : Kamera cyfrowa Full HD
  • Miejsca 4.-5. : Smartphone z kamerą HD 8,1 MPx
  • Miejsca 6.-8. : iPad 2 16GB
  • Miejsca 9.-10. : Kamera GoPro – do sportów ekstremalnych

 

Dziesiątka zwycięzców oraz pozostałych 40 najwyżej ocenionych uczestników konkursu otrzyma bilety rodzinne do Centrum Nauki Kopernik.

Konkurs filmowy to tylko jeden z wielu projektów firmy Ford Polska wspierających innowacyjność i nowoczesne technologie w Polsce. Więcej informacji na temat nowego Forda Focus, oraz akcji, które wspiera Ford na stronie Ford.pl.

źródło/autor: GoodOnePR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu