Do parku rozrywki z mamą albo z klasą

Największy warszawski park rozrywki dla dzieci odwiedza podobna liczba maluchów, które przychodzą do centrum z opiekunem, jak w zorganizowanych grupach szkolnych i przedszkolnych.

Do Krainy Zabawy TĘCZA (www.tecza-szkorosze.pl) mieszczącej się w CH Skorosze przy ulicy Składkowskiego mali goście przychodzą przede wszystkim ze swoimi mamami, które stanowią aż ok. 70 proc. spośród opiekunów. Maluchy przychodzące indywidualnie stanowią połowę odwiedzających. Podobna część najmłodszych przychodzi do centrum z grupą przedszkolną lub szkolną klasą. W czasie wspólnej zabawy dzieciaki integrują się, a nauczyciele mają świetną okazję do nawiązania z wychowankami głębszych relacji. Wypady klasowe to atrakcyjne dla dzieci urozmaicenie zajęć szkolnych. Pełnią jednak również ważną rolę w edukacji społecznej malców.    

Znaczna ilość dzieci przyjeżdża do Tęczy z poza Warszawy. Często stanowią większość odwiedzających. Zdarza się też, że swoje pociechy przyprowadzają gwiazdy show biznesu lub telewizji. Do parku przychodzą maluchy w wieku od roku do 10 lat. W ciągu całego weekendu centrum oblegane jest przez około 1,5 tys. osób.

Nowy stołeczny park został otwarty jesienią ubiegłego roku. Od tego czasu w centrum wciąż przybywa atrakcji. W tym roku sala zabaw wzbogaciła się o nowe karuzele i symulatory samochodowe, które cieszą się wielkim zainteresowaniem maluchów. Poza nimi największą atrakcją dla urwisów są te zabawki, które służą do skakania, zjeżdżania i robienia różnego rodzaju akrobacji.

Niedawno w kawiarni Tęczy została zwiększona liczba stolików. Teraz rodzice i opiekunowie w komfortowych warunkach mogą obserwować stąd bawiące się pociechy. Kawiarenka, w której dostępny jest hot spot pomieścić może teraz około 60 osób.

Tradycyjnie już organizowane są w Tęczy weekendowe warsztaty plastyczne i zajęcia okolicznościowe. Poza tym centrum dysponuje trzema salami do organizowania imprez urodzinowych dla dzieci. Odbywa się tu tak wiele uroczystości, że terminy trzeba rezerwować z trzy miesięcznym wyprzedzeniem. Tęcza stała się miejscem obchodzenia urodzin i odwiedzanym m.in. przez syna wokalistki Edyty Górniak.  

Centrum zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 21.00, w soboty w godz. 9.00 – 21.00 i niedziele w godz. 9.00 – 20.00

W dni powszednie bilet wstępu bez ograniczenia czasowego kosztuje 20 zł, a w piątek, sobotę i niedzielę 30 zł. Rodzice i opiekunowie maja wstęp wolny. Stałym klientom Kraina oferuje karnety. W dni powszednie do godz. 12.00 można kupić godzinną wejściówkę w cenie 10 zł, a od godz. 12.00 w cenie 15 zł (w piątek 18 zł).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu