BIG InfoMonitor uruchamia na facebooku grę „Miej oko na dłużników”

Od dziś(13.05) użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook i inni internauci, korzystając z profilu BIG.pl mogą grać i uczyć się, jak radzić sobie zadłużaniem i pożyczaniem pieniędzy. Wszystko to dzięki nowej aplikacji „Miej oko na dłużników”. Trzy historie, trzech różnych osób – stworzone po to aby w przystępny sposób przekazywać podstawową wiedzę na temat wiarygodności finansowej. Edukacji i rozrywce będą towarzyszyły nagrody. Przez 6 tygodni najlepsi gracze będą otrzymywać od BIG InfoMonitor bony do sieci sklepów Empik. 

Gra „Miej oko na dłużników” od dziś dostępna jest w serwisie facebook.com na profilu BIG.pl(http://www.facebook.com/bigpl) i pod adresem strony internetowej http://www.miejokonadluznikow.pl/ Gracze, którzy wezmą udział w rozgrywce poznają historie trzech osób (Rafała, Marka i Patryka). Zadaniem konkursowym graczy jest rozwiązanie w możliwie najkrótszym czasie zagadek odnoszących się do historii powyższych bohaterów.

Gra „Miej oko na dłużników” ma na celu odwzorowanie rzeczywistych sytuacji i problemów dotyczących odzyskania pożyczonych pieniędzy. Ma również pokazać jak poradzić sobie z trudnościami, które mogą być następstwem wprowadzenia danych niesolidnego płatnika do Rejestru Dłużników Biura Informacji Gospodarczej.

Przez najbliższe sześć tygodni najlepsi gracze mają szanse na wygranie nagród. Zwycięzcy tygodniowych rozgrywek otrzymają bony zakupowe do sieci Empik. Zdobywca pierwszego miejsca w rankingu tygodniowym otrzyma bon o wartości 200 zł.Za drugie i trzecie przewidziano bony na 100 zł. Dodatkowo do drugiego miejsca dodawany będzie USB Flash Drive (4GB).

„Prezentujemy kolejną odsłonę kampanii edukacyjnej BIG InfoMonitor, prowadzonej za pośrednictwem Facebooka. Gra „Miej oko na dłużników” ma stanowić sposób na interaktywne i przyjemne przekazywanie wiedzy internautom o działalności BIG” – mówi Anna Szczepkowska koordynatorka projektu ze strony BIG InfoMonitor.

BIG InfoMonitor jest jednym z Biur Informacji Gospodarczej w Polsce, współpracującym ze Związkiem Banków Polskich (ZBP) oraz Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Prowadzi Rejestr Dłużników BIG 
– przyjmuje, przechowuje oraz udostępnia informacje o zadłużeniu konsumentów i przedsiębiorców.

Graficznym opracowaniem gry i jej całościowym wdrożeniem zajął się zespół Irka Różyckiego z UV Design.

źródło/autor: BIG InfoMonitor

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu