Selena SA Solidnym Pracodawcą Roku

Jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie zarządzania kadrami zostało przyznane producentowi nowoczesnej chemii budowlanej – Selenie SA. Firma już po raz drugi znalazła się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce.

To już siódma edycja ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku 2010 dla najlepszych przedsiębiorstw, wyróżniających się wzorową polityką kadrową. Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie podmiotów gospodarczych, stosujących ciekawe rozwiązania z obszaru HR i reprezentujących wysoką kulturę organizacyjną.

W skład tegorocznej Kapituły weszli m.in.: działacze środowisk naukowych: prof. Stanisław Dawidziuk – Rektor warszawskiej Wyższej Szkoły Menadżerskiej, dr Krzysztof Łęcki – socjolog Uniwersytetu Śląskiego, a także Prezes Fundacji „Edukacja bez Granic” Olgierd Cieślik. Ocenie były poddawane – dynamika zatrudnienia, warunki pracy i socjalne, respektowanie przepisów prawa pracy, BHP, szkolenia, ścieżki kariery oraz opinie o przedsiębiorstwie – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Selena SA po raz kolejny została nagrodzona za wypracowaną politykę personalną, bardzo dobre warunki pracy, terminowość wypłat oraz możliwość kształcenia się i rozwoju w strukturach firmy.

– Po otrzymaniu nagrody Budowlana Firma Roku 2010 serdecznie dziękowałem moim współpracownikom, ponieważ to w ich imieniu odbierałem nagrodę dla najlepszej firmy w branży budowlanej. Przy okazji przyznania tytułu Solidnego Pracodawcy 2010, mogę powtórzyć raz jeszcze – mam przyjemność grać w zespole z najlepszymi. Dlatego jestem bardzo zadowolony, że kultura organizacyjna jaką wspólnie wytworzyliśmy w Selenie została doceniona także przez Kapitułę konkursu – powiedział Prezes Zarządu Andrzej Ulfig.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu