Recepta na spokojny sen

Serwis mojabobostrona.pl przygotował miły i przydatny upominek – zestaw pięknych kołysanek dla dzieci, do ściągnięcia za darmo.

Jednym z najczęstszych tematów poruszanych przez rodziców jest sen ich maluszków. Jedne zasypiają z trudnością, inne budzą się kilka razy w nocy, jeszcze inne wstają przed świtem. Od dawna wiadomo, że muzyka czyni cuda; przy łagodnym śpiewie opiekunów usypiały miliony dzieciaków. Ale co w sytuacji kiedy natura nie obdarzyła głosem lub gdy na śpiew po prostu brak nam czasu? Na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Dzięki jej zdobyczom możemy liczyć na pomoc profesjonalistów i w razie potrzeby sięgnąć po płytę z kołysankami.

Odpowiadając na tę potrzebę, serwis internetowy www.mojabobostrona.pl przygotował prezent – zestaw pięciu wyjątkowych przytulanek-zasypianek, które można ściągnąć zupełnie za darmo. Kołysanki w wersji instrumentalnej z ciekawymi aranżami dostępne są pod adresem www.mojabobostrona.pl/kolysanki. Wystarczy kliknąć w przycisk „ściągnij”, a następnie nagrać piosenki na płytę, odtwarzacz mp3 lub telefon komórkowy i w ten oto prosty sposób rodzice mogą za darmo uzyskać pomoc w usypianiu swoich dzieci.

Serwis mojabobostrona.pl to nowa, bo uruchomiona około dwóch miesięcy temu, ale zupełnie wyjątkowa strona dla rodziców o ich dzieciach. Tutaj bowiem mogą tworzyć pamiętniki najważniejszych chwil z życia swojego dziecka (Bobopamiętnik) oraz gromadzić zdjęcia, filmy i nagrania dźwiękowe (Boboalbumy), a następnie dzielić tymi informacjami z upoważnionymi przez siebie osobami – rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Aby wszystkie przesyłane dane były bezpiecznie ich transmisja jest szyfrowana przy pomocy protokołu SSL.

W serwisie ponadto znaleźć można odpowiedzi na wiele nurtujących rodziców pytań, dzięki zamieszczanym tu artykułom, a także wypowiedziom pojawiającym się na forum dyskusyjnym oraz forum eksperckim ze specjalistami różnych dziedzin, m.in. psychologiem, prawnikiem, dietetykiem, stylistką.

Bardzo ciekawą, wręcz unikatową funkcją serwisu, jest Boboalert – aplikacja na telefony komórkowe, która umożliwia stały dostęp do podstawowych danych medycznych dziecka, takich jak grupa krwi, uczulenia, alergie, stale przyjmowane leki, kontakt do lekarza

i kontakt do poradni specjalistycznych. Aplikacja zawiera również poradnik pierwszej pomocy ze wskazówkami, jak postępować w nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu i życiu dziecka.

W przyszłości oferta serwisu ma zostać uzupełniona o bazę miejsc przyjaznych rodzinie, sklep z zabawkami i artykułami dziecięcymi oraz materiały redakcyjne (z naciskiem na artykuły eksperckie).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu