Nie przeszkadzać młodym innowacyjnym

1 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie Forum Młodych Przedsiębiorców „Młodzi Innowacyjni”. Wydarzenie, zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą, ma na celu stworzenie młodym, odważnym przedsiębiorcom możliwości swobodnego wyrażenia swoich uwag i opinii dotyczących przestrzeni finansowej, gospodarczej i społecznej, w której działają. W tym roku odbędzie się ono pod hasłem: NIE PRZESZKADZAĆ!

Forum skierowane jest do młodych ludzi, którzy poprzez innowacyjne działania chcieliby osiągnąć sukces w biznesie. Spotkanie będzie także okazją do dyskusji na temat problemów, jakie napotykają młodzi przedsiębiorcy i co ich zdaniem należy zrobić, aby zapewnić optymalne warunki rozwoju gospodarczego i jak najszybciej znieść ograniczenia hamujące wdrażanie nowych rozwiązań.

Forum zainaugurują wystąpienia Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz prof. Leszka Balcerowicza, który odpowie na pytanie „Od czego zależy innowacyjność gospodarki?”.

Dyskusja w trakcie Forum odbywać się będzie w ramach trzech paneli: Biznes, Rozwój, oraz Finanse. Uczestnikami paneli będą znani naukowcy, politycy, przedstawiciele administracji państwowej oraz przedsiębiorcy. Specjalnie dla uczestników przygotowane będą także stanowiska do konsultacji z ekspertami, którzy m.in. wprowadzać będą tajniki prawa gospodarczego, wyjaśnią jak skalkulować ryzyko biznesowe, pokażą też, jak efektywnie prowadzić biznes w sieci.

Partnerami instytucjonalnymi Forum „Młodzi Innowacyjni” są: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, IAB Polska, Kancelaria Bird& Bird.

Patronat medialny nad Forum objęły: Money.pl, Radio PiN, wp.pl.

Szczegółowy program Forum oraz rejestracja na stronie: http://www.minnowacyjni.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu