Inca Play w maju

Tagi:

Maj to wyjątkowo barwny i atrakcyjny miesiąc w grafiku wydarzeń w Inca Play. Pracownicy lunaparku przygotowali dla milusińskich moc atrakcji.

14 i 15 maja na placu zabaw zagoszczą instruktorzy tańca. Wszyscy chętni wyruszą z nimi w taneczną podróż dookoła świata. Nowe style, ciekawa i prosta choreografia pozwolą nie tylko przenieść się do innych krajów, ale też rozwiną bardzo ważną pamięć ruchową.

Czym byłby maj bez święta mam?! Już 21 i 22 maja dzieci będą mogły zachwycić swoje mamy wykonując dla nich oryginalną biżuterię: przepiękne broszki, niespotykane kolczyki, naszyjniki czy bransoletki. Swoje uczucia będą mogły też przelać na papier w postaci niepowtarzalnej laurki. W ten weekend w Inca Play zagości również grupa teatralna z przedszkola nr 100. Dzieci przygotują spektakl, który z pewnością trafi do matczynych serc.

Z okazji Dnia Matki Inca Play przygotowało również konkurs „Idealny rodzic oczami dziecka”. Wystarczy namalować, narysować czy wykleić portret rodzica. Prace wykonane techniką dowolną można składać w Inca Play od 1 do 20 maja. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 21 maja. Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

Maj to również przedsmak Dnia Dziecka. Już 29 maja zaczną się szalone gry i zabawy! W tych dniach odwiedzi dzieci zwariowany Clown Mimello, który nauczy je żonglować dwiema, trzema, a nawet dziesięcioma piłeczkami!

Po obchodach Dnia Dziecka pozostaje czekać na upragnione wakacje. Jak co roku Inca Play dla najmłodszych gości lunaparku organizuje minikolonie.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu