Funfashion.pl – pierwszy portal modowy z przymierzalnią 3D

Miłośnicy stylu i mody w sieci zyskali nowy ciekawy adres: www.funfashion.pl. Działający pod nim portal to pierwszy w internecie projekt łączący zalety serwisu modowego, społeczności osób zainteresowanych stylem i wyglądem oraz innowacyjnej przymierzalni operującej trójwymiarowymi awatarami. Dzięki tej ostatniej aplikacji użytkownik ma unikalną możliwość tworzenia własnych przestrzennych stylizacji z użyciem ponad pół tysiąca specjalnie skonwertowanych ubrań z aktualnych kolekcji kilkunastu wiodących marek modowych, obecnych na polskim rynku. Dodatkowo Funfashion.pl oferuje ciekawe newsy ze świata mody i designu oraz pełen przegląd kolekcji marek- partnerów w formie tradycyjnych zdjęć produktowych w 2D, stanowiąc tym samym najszerszą ogólnodostępną tego typu bazę w sieci.

Wśród partnerów serwisu znaleźli się niekwestionowani liderzy branży modowej -właściciele takich marek jak m.in. New Yorker, Orsay, Reserved, Top Secret, Troll, Drywash, Pepe Jeans, Lee Cooper, Tatuum, 4F czy FOB, co gwarantuje użytkownikom serwisu dostęp do najważniejszych kolekcji obecnych na polskim rynku mody. W planach rozwojowych Funfashion na najbliższy sezon leży pozyskanie kolejnych marek spośród najważniejszych graczy z branży modowo-odzieżowej.

Plany promocyjne serwisu obejmują kampanie internetowe m.in. w sieci afiliacyjnej Novem, współpracę z platformą Ad-taily oraz siecią reklamową ARBO. Portal uruchomił też własne akcje promocyjne w postaci konkursów dla użytkowników nagradzanych za najlepsze stylizacje, portfolia modelingowe, czy najciekawsze blogi. Z zainteresowaniem o Funfashion.pl wypowiedziały się już znane blogerki modowe min. Honorata Skarbek, Alicepoint i PaniEkscelencja, polecając serwis na swoich blogach i profilach w portalach społecznościowych.

Serwis planuje stały rozwój funkcjonalności związanych z przymierzalnią 3D i stworzenie, wraz z powiększaniem się grona użytkowników szerokiej platformy informacyjno-społecznościowej dla miłośników mody i osób zawodowo zajmujących się kreowaniem trendów, produkcją sesji, modelingiem, visual merchandisingiem i fotografią modową.

Projekt Funfashion.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013

źródło/autor: Funfashion.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu