Dom Kredytowy Notus rozwija sieć oddziałów

Dom Kredytowy Notus S.A., wiodąca firma na rynku doradztwa finansowego, uruchamia kolejne dwa oddziały w Polsce. Nowe placówki mają swoje siedziby w prestiżowych lokalizacjach w Toruniu oraz Tarnowie. Dom Kredytowy Notus, tym samym zwiększył sieć sprzedaży do 29 oddziałów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Schemat organizacyjny Spółki zakłada 1 oddział w 1 mieście, w modelu kancelaryjnym.

„Dostrzegamy zapotrzebowanie na usługi firm doradztwa finansowego w Toruniu i Tarnowie oraz znaczący potencjał tych regionów. Celem naszego zaangażowania na rynkach lokalnych jest dotarcie do jak największej liczby klientów oraz dostosowanie produktów do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Uruchomienie dwóch, nowych placówek jest częścią konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju sieci sprzedaży”. – mówi Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego Notus.

Oddział w Toruniu mieści się w prestiżowym budynku Arsenał, przy ulicy Dominikańskiej 9, skupiającym instytucje finansowo-bankowe oraz firmy ubezpieczeniowe. Dyrektorem placówki jest Katarzyna Derkowska, związana z sektorem bankowym od ponad 7 lat. „Zatrudniliśmy doradców finansowych posiadających wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem finansowo-bankowym oraz branżą deweloperską. Chcemy, aby nasz klient otrzymał jak najlepszą poradę oraz ofertę zgodną z wymaganiami i potrzebami. W Toruniu oraz okolicach znacząco wzrosło zainteresowanie rynkiem nieruchomości. Powstają nowe inwestycje, bloki mieszkalne oraz domy jednorodzinne. Prężnie rozwijają się również okoliczne, mniejsze miasta, typu: Włocławek, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek. Mieszkańcy będą potrzebowali fachowego doradztwa w zakresie sfinansowania swoich inwestycji”. – mówi Katarzyna Derkowska, Dyrektor Oddziału Domu Kredytowego Notus w Toruniu.

Oddział DK Notus w Tarnowie mieści się przy ulicy Wałowej 5, w samym centrum miasta. Placówką zarządza Mirosław Grab, który jest również dyrektorem oddziału w Krakowie. „Naszym założeniem jest świadczenie profesjonalnych usług doradztwa finansowego dla wymagających klientów w Małopolsce. Zatrudnieni doradcy z bogatym doświadczeniem w sektorze bankowości, będą doradzali w wyborze najkorzystniejszych produktów inwestycyjnych i kredytowych. Będziemy starali się sprostać wymaganiom mieszkańców również okolicznych miejscowości: Bochnia, Dębica, Nowy Sącz, Brzesko”. – mówi Mirosław Grab, Dyrektor Oddziału Domu Kredytowego Notus w Krakowie i Tarnowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu