Biznes Finder – znajdź pewnego partnera w biznesie z pkt.pl

Spółka pkt.pl uruchomiła nową wyszukiwarkę firm biznesfinder.pl. Serwis przeznaczony jest głównie dla managerów i właścicieli przedsiębiorstw. Dzięki bogatej bazie danych oraz szerokiemu wachlarzowi kryteriów wyszukiwania, biznesfidner.pl umożliwia szybkie odnalezienie i weryfikację potencjalnych partnerów biznesowych oraz prezentację oferty B2B w celu pozyskania nowych klientów.

„Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Żyjemy bowiem w erze informatyzacji, gdzie aktualna i rzetelna informacja jest niezwykle cenna. Serwis biznesfinder.pl to pierwsze rozwiązanie tego typu na polskim rynku, oferujące użytkownikom kompleksową i rozbudowaną bazę danych na temat przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatym funkcjonalnościom biznesfinder.pl stanie się narzędziem niezbędnym w pracy każdego managera, przy podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru partnerów biznesowych – powiedział Grzegorz Zemła, Product Manager pkt.pl.

Wyszukiwarka biznesfinder.pl została zaprojektowana z myślą o osobach odpowiedzialnych za zarządzanie firmą, decydujących o nawiązaniu współpracy z nowymi kontrahentami. Dzięki bogatej bazie danych serwis zapewnia dostęp do najważniejszych informacji biznesowych. Wyszukiwarka umożliwia przeglądanie zasobów z uwzględnieniem kryteriów tradycyjnych takich, jak: dane adresowe, rodzaj działalności w tym PKD czy dane rejestrowe (NIP, REGON). Ponadto użytkownicy mogą rozszerzyć zmienne o dane operacyjne dotyczące: zasięgu działania firmy, liczby pracowników czy wielkości floty samochodowej. Wszystkie dane porządkowane są w odpowiednich zakładkach: dane kontaktowe, dane operacyjne, dane finansowe, kadra zarządzająca, raport o firmie. Lokalizację każdej firmy można ponadto sprawdzić na mapie.

Informacje umieszczone w bazie są dostępne bezpłatnie. Za opłatą, użytkownik serwisu może dodatkowo otrzymać pełny raport o firmie, który dostarcza Verdict – marka grupy kapitałowej Bisnode. Opłata dokonywana jest za pomocą smsa, przelewem lub kartą. Pełny raport może zawierać m.in.: ocenę kondycji danej firmy, ewentualne opóźnienia w należnościach, sprawozdania finansowe czy rekomendowany maksymalny kredyt kupiecki dla danej firmy.

Serwis biznesfinder.pl skupia obecnie informacje na temat ponad 1,5 mln podmiotów gospodarczych.

Aby ułatwić przedsiębiorcom pozyskanie nowych partnerów, pkt.pl w ramach serwisu przygotowało dwie usługi bezpłatnych połączeń. Firmy, umieszczając swoje dane w bazie biznesfinder.pl, mogą do danych kontaktowych dodać specjalne ikony „Skype FREE CALL” oraz „Zadzwoń za darmo” umożliwiające klientom rozmowę telefoniczną bez ponoszenia kosztów z ich strony.

Przedsiębiorcy, rejestrując się w serwisie biznesfinder.pl, mogą ponadto wzbogacić informacje o firmie o materiały multimedialne takie, jak prezentacje video lub pokaz slajdów. W ramach wsparcia pkt.pl materiały te są pozycjonowane w internecie, co dodatkowo wzmacnia działania promocyjne i zwiększa szanse na dotarcie do klientów.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu