Pierwszy „BE 4” za nami

W sobotę 7 maja, na antenie Czwórki – Radia z Wizją swoją premierę miała nowa audycja muzyczna „BE 4”, przygotowana wspólnie z serwisem z muzyką klubową muno.pl. Słuchaczom zaserwowano niezłą dawkę muzyczną tuż przed nocną zabawą.

Przez dwie godziny, od 19.00 do 21.00, miłośnicy muzyki klubowej mogli nastawić się na pozytywny klimat sobotniej nocy przy dźwiękach z muzyką house, indie rockiem, drum’n’bassem czy dubstepem. W pierwszej godzinie prezentowane były newsy, ciekawostki, zapowiedzi piosenek oraz zaproszenia na imprezy z różnych zakątków kraju. Słuchacze dowiedzieli się gdzie, kiedy i z kim najlepiej bawić się w ten wieczór. Rozdano również wejściówki na urodzinową imprezę portalu Muno.pl w Warszawie 13 maja w 1500 m2 oraz na imprezę z udziałem Goorala w poznańskim SQ.

W drugiej godzinie jednym z pierwszych gości był dj Glasse, czołowy reprezentant środowiska dj’skiego w Polsce. Zaprezentował swój nowy rozgrzewający set i płynnie wprowadził w klubowy nocny klimat.

Audycję „BE 4” poprowadził Alex Kubaczewski, redaktor naczelny i współtwórca serwisu muno.pl oraz DJ. Kolejna audycja już w najbliższą sobotę 14 maja, a w niej nowości muzyczne, wejściówki do rozdania oraz kolejne gwiazdy min. Simon Mattson, który zdradzi szczegóły swojego debiutanckiego albumu.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu