Kamila Żurawska awansuje w SMI

Kamila Żurawska awansowała na dyrektora handlowego Supermedia Interactive. To nowe stanowisko w SMI.

Kamila Żurawska będzie odpowiadać za koordynację działań handlowych oraz realizację strategii i planów sprzedaży SMI. W związku z planowaną dłuższą nieobecnością w firmie dyrektora ds. obsługi klienta, przejmie również obowiązki związane z zarządzaniem pracą działu client service.

„Obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego SMI zapowiadałem, że jednym z moich priorytetów będzie wsparcie działań handlowych firmy. Jesteśmy w trakcie rozbudowywania struktury spółki i rozdzielania obowiązków związanych z pozyskaniem oraz obsługą klientów. Stąd potrzeba utworzenia nowego stanowiska. Mam nadzieję, że doświadczenie i kompetencje Kamili, przyczynią się do szybkiego rozwoju nowego zespołu sprzedaży oraz poszerzenia zakresu usług, oferowanych naszym klientom.” – mówi Mariusz Steć, dyrektor zarządzający SMI.

Kamila Żurawska dołączyła do SMI w styczniu 2010 roku. Do tej pory pracowała jako account manager. Z branżą internetową jest związana od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w agencji interaktywnej Interactive Marketing Partner (Internet Group), gdzie pracowała jako account manager i Jet. Mail product manager oraz w SARE, gdzie była zatrudniona na stanowisku business development managera.

W związku z rozwojem struktur handlowych spółki, SMI prowadzi obecnie rekrutację na stanowiska new business managerów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu