Inteligentne sprzątanie z Agamą

Na rynek Polski trafiły nowoczesne odkurzacze-roboty marki Agama. Urządzenia te mogą samodzielnie posprzątać mieszkanie na cztery różne sposoby dzięki specjalnym programom poruszania się po mieszkaniu.

Modele posiadają od dwóch do czterech programów sprzątania. Dzięki temu użytkownik może wybrać w jaki sposób robot ma się poruszać po pokoju. Programy uwzględniają sprzątanie w obrębie prostokąta, i jest to uniwersalne ustawienie sprawdzające się przy niemal każdej powierzchni. Program „spirali” pozwala na dokładne sprzątanie większych powierzchni, natomiast dla wąskich korytarzy najlepszym będzie ustawienie  „zygzaku”. Dodatkowo każdy z modeli ma możliwość losowego wybierania kierunku sprzątania.

Rola człowieka w tym przypadku ogranicza się do włączenia urządzenia oraz ustawienia odpowiedniego programu sprzątania.  Całą resztę wykona za nas inteligentny odkurzacz-robot, który posprząta również miejsca niedostępne dla zwykłego odkurzacza. Agama AiBOT, w zależności od modelu są w stanie posprzątać powierzchnię 30 metrów kwadratowych – AiBOT RC310A, 60 metrów kwadratowych AiBOT RC320A a nawet 100 metrów kwadratowych w przypadku modelu AiBOT RC520A.

Sprzedawane są trzy modele robotów – AiBOT RC310A, RC320A oraz RC520A. Naładowany akumulator pozwala robotom na godzinę ciągłej pracy. Dodatkowo najbardziej zaawansowany technologicznie model AiBOT RC520A w momencie wyczerpywania baterii powraca do stacji dokującej gdzie uzupełnia energię do dalszej pracy.

Wszystkie produkty marki AGAMA objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu