Firma Kart-Map stawia na targi mieszkaniowe

Firma Kart-Map – jeden z czołowych producentów mebli metalowych w Polsce – po raz kolejny będzie uczestniczyć w targach mieszkaniowych Tabela Ofert. Tym razem  odbędą się one w dniach 14-15 maja 2011 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Spółka weźmie udział w imprezie prezentując swój główny produkt przeznaczony dla klienta indywidulanego – boks garażowy. Jest to bezpieczny schowek na wszystkie rzeczy, które są niezbędne na podziemnym miejscu parkingowym.

Stoisko nr 83 firmy Kart-Map zlokalizowane będzie w Centrum Targowo-Konferencyjnym na końcu hali targowej po lewej stronie. W punkcie promocyjnym zwiedzający będą mogli zapoznać się ze sztandarowym produktem spółki – boksem garażowym. Przedstawiciele firmy będą służyć fachową poradą w zakresie prawidłowego eksploatowania boksu.

Dla uczestników targów „Tabela Ofert” Kart-Map po raz kolejny przygotował specjalną ofertę promocyjną. Zwiedzający, którzy podczas imprezy zakupią boks garażowy dostaną od firmy 10 procentowy rabat.

Boks garażowy stanowi idealne miejsce do przechowywania niezbędnych rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym. Opony zimowe, narzędzia warsztatowe, dziecięcy wózek i rower, narty czy sprzęt windusrfingowy oraz wiele innych przedmiotów można swobodnie umieścić w wydzielonym i funkcjonalnym miejscu, gdzie są bezpiecznie magazynowane.

„Zdecydowaliśmy się na ponowny udział w imprezie „Tabela Ofert”, gdyż poprzednim razem stoisko firmy Kart-Map cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Uczestnictwo w targach to część nowej strategii rozwoju. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i mieć z nimi bezpośredni kontakt. Partycypacja w tego typu spotkaniu stwarza możliwość indywidulanego spotkania z odbiorcami naszych produktów i zaczerpnięcia ich opinii na temat działalności naszej spółki. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie tego typu wydarzenie, w którym weźmiemy aktywny udział” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map.

Targi Mieszkaniowe „Tabela Ofert” odbyły się po raz pierwszy w 2004 roku. Są organizowane w siedmiu największych miastach w Polsce: w Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Gdyni, Warszawie oraz Wrocławiu. Ich twórcą jest spółka redNet Media. Tegorocznym targom w Warszawie w dniach 14-15 maja będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje: Piknik Rodzinny oraz Targi Przedszkolaka.

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu