Chris Hood został dyrektorem zarządzającym zespołu Workplace Innovation w firmie CB Richard Ellis

Firma CB Richard Ellis (CBRE) ogłosiła dziś, że Chris Hood, jeden z najważniejszych menadżerów badających środowisko pracy, został dyrektorem zarządzającym zespołu Workplace Innovation (Zespół Innowacyjności Miejsca Pracy) w CB Richard Ellis, największej na świecie firmie zajmującej się nieruchomościami komercyjnymi.

Chris Hood, który ponad 30 lat pracował w firmie Hewlett-Packard, obecnie dołączył do zespołu prowadzonego przez Bena Munna i Lenny’ego Beaudoin, w którym zajmować się będzie rozwojem i badaniami nad wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań wykorzystywanych w miejscu pracy.

“Wielkie korporacje na całym świecie badają obecnie rolę, jaką środowisko pracy ma spełniać w erze pracowników mobilnych. Największe zainteresowanie budzi kwestia zwiększenia wydajności pracy przy użyciu nowoczesnych technologii, a także zmiany miejsc pracy na bardziej elastyczne, dające pracownikowi większy wybór. Chris Hood był zawsze pionierem we wprowadzaniu w życie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i cieszymy się, że teraz dołączył do naszego zespołu.” – powiedziała Karen Ellzey, Dyrektor Zarządzający w dziale Global Corporate Services CBRE

Chris Hood był związany z firmą Hewlett-Packard (przedtem Compaq i Digital Equipment) przez 30 lat i posiada bogate międzynarodowe doświadczenie – pracował w 20 krajach. Chris Hood ukończył wydział architektury Uniwersytetu Oxford, zdobywając wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień z dziedziny architektury oraz innowacyjności miejsca pracy.

źródło/autor: CB Richard Ellis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu