Użytkownicy eholiday.pl stworzą unikalny przewodnik po Polsce

Każdy spośród 30 tys. zarejestrowanych użytkowników serwisu mapy.eholiday.pl może dodać opis swoich ulubionych miejsc i atrakcji turystycznych. Na najlepszych autorów czeka fantastyczna podniebna przygoda oraz wiele cennych nagród.

Grupa eholiday.pl zainicjowała stworzenie unikalnego  poradnika dla spragnionych wędrówek odkrywców i globtroterów. Już niebawem w serwisie mapy.eholiday.pl opisane zostaną takie miejsca w Polsce, których nie uwzględnia żaden turystyczny przewodnik. Nie zabraknie także znanych i popularnych celów samotnych eskapad, romantycznych wypadów we dwoje czy szkolnych rajdów i wycieczek.

Opisy tych miejsc będą wyjątkowo subiektywne, pozbawione nudnych akademickich wywodów i encyklopedycznych definicji. W przewodniku znajdą się za to praktyczne porady, anegdoty, ciekawe przygody i fascynujące opowieści związane z miejscami napotkanymi na niejednym turystycznym szlaku.

– Warte odkrycia miejsca i atrakcje turystyczne kryją się wszędzie, nierzadko znajdują się tuż za rogiem, często w granicach naszego miejsca zamieszkania. Któż z nas może je ciekawiej i barwniej opisać, jeśli nie nasi użytkownicy – mówi Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Możliwość dodawania artykułów to kolejna funkcjonalność, która została wdrożona w serwisie mapy.eholiday.pl. Do tej pory możliwe było m.in. tworzenie własnych galerii oraz dzielenie się zdjęciami z innymi użytkownikami. O popularności tej formy aktywności może świadczyć fakt, że użytkownicy eholiday.pl opublikowali już ponad 40 tysięcy autorskich fotek. 

– Mamy tę przewagę nad innymi serwisami turystycznymi, że nie musimy już budować społeczności. Ona już u nas jest. Teraz chcemy jedynie dostarczać naszym użytkownikom  odpowiednie narzędzia do tego, by mogli dzielić się z innymi swoją pasją podróżowania i odkrywania ciekawych i atrakcyjnych turystycznie miejsc – dodaje Mariusz Wojciechowski.  

Dodatkowo każdy, kto do końca czerwca zarejestruje się na stronie mapy.eholiday.pl i doda autorską recenzję wybranej atrakcji turystycznej, będzie mógł wygrać skok ze spadochronem, wypoczynek w luksusowym zamku oraz wiele cennych nagród. Szczegóły na temat konkursu turystycznego można znaleźć na stronie www.eholiday.pl.

źródło/autor: eholiday.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu