Nowy Dyrektor Marketingu ACP Pharma

Wiktor Miałkowski został dyrektorem marketingu spółki ACP Pharma. Do jego obowiązków należy m.in. wzmocnienie działań marketingowych ACP Pharma na rynku hurtowej dystrybucji leków, jak również dalszy rozwój marki aptek własnych i franczyzowych „MEDIQ APTEKA”.

Na nowo powstałym stanowisku, Wiktor Miałkowski będzie także odpowiedzialny za połączenie i kierowanie odrębnymi dotychczas działami marketingu hurtu i detalu.

Wiktor Miałkowski wcześniej pracował na stanowisku Senior Trade Marketing Managera w PepsiCo, gdzie był odpowiedzialny za marki Pepsi, Lipton Ice Tea, Adrenaline Mountain Dew oraz jako Dyrektor Marketingu w RUCH S.A. Przez wiele lat związany był z Mars Polska, gdzie jako Trade Marketing Manager odpowiadał m.in. za kierowanie całością działań marketingowych z portfolio firmy Mars w Polsce.

Nowy dyrektor łączy doświadczenie w działach sprzedaży, produkcji i marketingu. Stworzył i wprowadził na rynek marki „ I Coffee” – sieć kawiarni oraz „Update” – sieć salonów prasowych. Współtworzył strategie promocyjne największych marek FMCG w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu