Nowa szata graficzna magazynu Styl.fm – więcej zdjęć, więcej treści i ładniejszy wygląd

Nowy layout to przede wszystkim prostsza i bardziej intuicyjna nawigacja, nowe kategorie w menu oraz łatwiejszy dostęp do ciekawych artykułów w dziale „Newsy”.

Struktura serwisu została zaprojektowana tak, aby ułatwić użytkowniczkom korzystanie z atrakcyjnych funkcjonalności i aplikacji dostępnych w serwisie, między innymi internetowego katalogu fryzur, mody, wizażu i manicure oraz wnętrz, a także z bardzo popularnego Stylera, który umożliwia tworzenie modowych stylizacji z ponad miliona zdjęć fryzur, ubrań i dodatków. Nowy, spójny z szatą graficzną Styl.fm, wygląd zyskała również zintegrowana w sekcji „Smaki” strona kulinarna – przepisy-kuchenne.info.

– Po wdrożeniu nowej szaty graficznej nasze użytkowniczki mogą swobodniej poruszać się pomiędzy poszczególnymi sekcjami magazynu Styl.fm. Zwiększona liczba kategorii i nowe sposoby wyszukiwania pozwolą na łatwiejsze odnalezienie poszukiwanej rzeczy wśród rosnącej liczby zdjęć i artykułów – mówi Michalina Ptasznik, Business Development Manager.

Wraz z wprowadzeniem nowej szaty graficznej w Styl.fm powiększyła się również redakcja. Do zespołu Styl.fm dołączyły nowe, profesjonalne autorki, znawczynie szeroko pojętej tematyki kobiecej. Z myślą o stałych i nowych czytelniczkach w Styl.fm znacząco zwiększona została liczba publikacji. W dziale „Newsy” publikujemy artykuły o najnowszych trendach i wydarzeniach w modzie, informacje o nowościach kosmetycznych oraz interesujące porady dotyczące zdrowia i pielęgnacji urody. Dla fanek kulinariów mamy wiele smakowitych przepisów i kuchennych inspiracji w sekcji Smaki, a wszystkie przyszłe panny młode i mamy znajdą ciekawe porady o tematyce ślubnej i parentingowej.

– Poza tradycyjnymi newsami informującymi o trendach w modzie i urodzie pojawią się nowe rodzaje treści dostosowane do oczekiwań naszych użytkowniczek, wywiady z ekspertami, poradniki, czy artykuły z szybkimi wskazówkami na każdy temat oraz lubiane ciekawostki z życia gwiazd – dodaje Michalina Ptasznik.

źródło/autor: Styl.fm

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu