Filmy prosto z kina i większe pakiety w tvscreen.pl

Serwis e-VOD tvscreen.pl powiększył do ponad 100 tytułów Pakiet FILMY i udostępnił go w promocyjnej cenie 15 zł. Użytkownicy tvscreen.pl w maju otrzymują również ponad 30 premier, w tym filmy prosto z kina: „Bez reguł”, „Zaplątani”, „Maczeta”.

tvscreen.pl – internetowy serwis VOD, który jako jedyny w Polsce udostępnia m.in. najnowsze filmy światowych wytwórni: Universal Pictures i Walt Disney – równolegle rozbudowuje unikalną na polskim rynku ofertę filmów w pakietach. Pakiet FILMY w tvscreen.pl wzbogacił się o kolejne fabularne hity, m.in.: „Pan i Pani Kiler”, „Co nas kręci co nas podnieca”, „Dziewięć”, „Miłość Larsa”, czy „Paintball”, dzięki czemu internauci otrzymują 30-dniowy dostęp do ponad 100 filmów w jednej promocyjnej cenie 15 zł. Natomiast do ponad 50 tytułów zwiększył się Pakiet DLA DZIECI. Do oferty ostatnio dołączyły: „Disco Robaczki”, „Ryś i spółka”, „Renifer Niko ratuje święta”.

Wśród majowych premier tvscreen.pl internauci mogą wybierać także filmy PROSTO Z KINA. W serwisie jest już dostępny, dwa tygodnie przed premierą na DVD i Blu-ray, psychologiczno-polityczny thriller „Bez reguł” z Samulem L. Jacksonem w roli głównej oraz „Maczeta” Roberta Rodrigueza, reżysera m.in. kultowych „Sin City” i „Desperado”. Natomiast widzowie w każdym wieku mogą oglądać najnowszą, 50. w historii, pełnometrażową animację Walta Disneya „Zaplątani” – perfekcyjną plastycznie, klasyczną, dowcipną i dynamiczną produkcję dla całej rodziny o wielkiej miłości, spełnianiu marzeń i starciu dobra ze złem.

W tvscreen.pl dostępnych jest blisko 450 filmów, w tym ponad 250 doskonałych produkcji fabularnych, a wśród nich, m.in.: „Mr. Nobody”, „Death Race 2”, „Piąty wymiar”, „Królestwo zwierząt”, „Wyspa zaginionych”, „Diabeł”, „Śmietnisko”, „Janosik. Prawdziwa historia”, „Charlie St. Cloud”, „Śluby panieńskie”, „To znowu ty”, „Idol z piekła rodem”, „Jak ukraść Księżyc”, „Scott Pilgrim kontra świat”, „Uprowadzona Alice Creed” i kilkadziesiąt innych, mega hitów takich wytwórni jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, Miramax Films, a także doskonałe, nagradzane na festiwalach, światowe, europejskie i polskie filmy.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.

źródło/autor: Digital Partners

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu