Empik cafe skorzysta z usług Mood Media

Mood Media Corporation nawiązała współpracę z empik cafe sp. z o.o. Umowę podpisano na wszystkie lokalizacje należące do grupy, czyli sieci kawiarni empik cafe i Voyage, puby/restauracje Business Shark oraz restauracje Flying Bistro. Specjaliści z Mood Media dostarczą nie tylko nagrania muzyczne, ale także całe systemy nagłośnieniowe dla sieci. W lokalach nadawane będą indywidualnie dobrane programy muzyczne.

Mood Media Corporation, wiodący dostawca rozwiązań marketingowych w miejscu sprzedaży, podpisała umowę z grupą empik cafe. Współpraca rozpoczęła się wraz z końcem kwietnia.

– Wszystkie 60 lokali należących do grupy empik cafe, otrzyma od nas urządzenia MP 7000 wyposażone w dysk twardy. Stworzyliśmy indywidualne programy muzyczne dla każdego z brandów. Oprogramowanie i zawartość muzyczna będzie systematycznie aktualizowana – mówi Aleksandra Potrykus, Country Manager w Mood Media Poland.

Oprócz oryginalnych programów muzycznych, do wybranych kawiarni, Mood Media dostarczy także cały sprzęt audio, w tym głośniki, wzmacniacze oraz okablowanie pomieszczeń. Do tej pory zainstalowano kompleksowy sprzęt w 13 lokalach. Montaże w pozostałych lokalizacjach zakończą się w ciągu najbliższych miesięcy.

– Wybierając doświadczonych ekspertów z Mood Media, wierzymy, że oprawa muzyczna naszych kawiarni spodoba się klientom. Liczymy na to, że dzięki nowym charakterystycznym brzmieniom, goście empik cafe, Voyage Cafe , Flying Bistro oraz Business Shark, będą czuli się w naszych wnętrzach wyjątkowo. Zmiana jest elementem nowej strategii grupy, której wdrażanie właśnie rozpoczęliśmy – mówi Krzysztof Kaliciński, Dyrektor Generalny i Członek Zarządu z empik cafe.

źródło/autor: Mood Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu