„Pokój z widokiem” – nowy konkurs eSKY.pl

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl rozpoczyna kolejną zabawę dla użytkowników Facebooka. Może w niej wziąć udział każdy, kto w terminie od 4 do 27 maja na jednym z portali społecznościowych pochwali się widokiem sfotografowanym przez hotelowe okno. Zwycięży panorama, która otrzyma najwięcej pozytywnych opinii Internautów. Dla laureatów przewidziane są nagrody w postaci pakietów fotograficznych.

– To kolejny konkurs, który przygotowaliśmy z myślą o użytkownikach portali społecznościowych. Zależy nam na tym, żeby zapewniać naszym fanom na Facebooku nowe atrakcje, dlatego coraz częściej organizujemy zabawy, które dedykowane są właśnie dla nich – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.

Chcąc wziąć udział w konkursie należy zostać fanem eSKY.pl na Facebooku, a następnie opublikować w Internecie fotografię przedstawiającą widok z hotelowego okna. Zdjęcie może być udostępnione na jednym z portali społecznościowych, na serwisie typu social media czy też na blogu. Istotne jest to, by mogło je zobaczyć i ocenić jak najwięcej osób. Fotografia, by stać się przedmiotem konkursowej rywalizacji, musi być opatrzona nazwą eSKY.pl, hasłem „Pokój z widokiem” oraz nazwą i lokalizacją hotelu. Udostępnione zdjęcia mają być oceniane przez użytkowników Internetu. Każdy z uczestników może opublikować dowolną liczbę fotografii.

Dla zwycięzców przewidziane są fotograficzne nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma możliwość wywołania poprzez stronę www.esky.pl: 300 sztuk odbitek 10×15, 10 sztuk powiększeń 30×45 i zrobienia 2 fotokubków. Przewidziano też 5 mniejszych pakietów fotograficznych w ramach nagród pocieszenia. Dadzą one możliwość zrobienia: 100 szt. odbitek 10×15, 5 powiększeń 21×30 i zamówienia 1 fotokubka.

Konkurs trwa od 4 do 27 maja. Lista laureatów będzie podana 3 czerwca.

Więcej informacji na stronie: http://www.facebook.com/eskypl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu