Z Agorą w podróż marzeń

Zrób zakupy za 50 zł i ruszaj w podróż, o której nawet nie śniłeś. Startuje kolejny wielki konkurs Agory Bytom. Nagrodą jest gorący rejs na Karaiby o wartości 20 tys. zł! 

Konkurs rozpoczął się 2 maja i trwa do 18 czerwca. Mogą w nim wziąć udział pełnoletni klienci Agory, którzy wydadzą w galerii co najmniej 50 zł, a następnie do 18 czerwca do wrzucą kupon konkursowy do specjalnej urny.

– O tym, kto wyruszy w podróż marzeń, zdecyduje szczęście. Jak mu pomóc? Wystarczy wybrać się do Agory i po zrobieniu zakupów albo po wizycie w kinie lub restauracji – wrzucić kupon uprawniający do udziału w konkursie. Można spędzić miło czas i dać przy tym szansę fortunie – mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager w Agorze Bytom.

Wartość nagrody – 20 tys. zł – jest nieporównywalna do sumy, jaką trzeba wydać, tym bardziej, że 50 zł można przeznaczyć na zakupy w jakimkolwiek sklepie Agory lub punkcie usługowym, albo po prostu na rozrywkę w Cinema City lub Fantasy Parku.

Karaiby to fantastyczny świat znany głównie z kina, podziwiany m.in. dzięki bohaterom „Piratów z Karaibów”. Niewiarygodnie przejrzysta woda, szum fal, biały piasek, palmy i oczywiście gorące rytmy mambo, rumby czy conga. Prawdziwe cuda natury najlepiej jednak odkrywać żeglując. Bo Karaiby to rafy koralowe i wraki pirackich statków, które można podziwiać podczas nurkowania. To także ławice ryb, które aż się proszą, żeby zarzucić wędkę.

Konkurs Agory Bytom to kolejna wielka akcja z tak atrakcyjną nagrodą. W poprzednich dwóch edycjach laureatom wręczono kluczyki do samochodów osobowych (Forda Ka i Forda Fiesty). Zasady były podobne – najpierw trzeba było zrobić zakupy i wrzucić kupon do urny, a po wylosowaniu w dniu wielkiego finału – odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Prawidłowa odpowiedź to bilet dający szansę na przeżycie niesamowitej, morskiej przygody.

źródło/autor: Agora Bytom

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu