TV Puls zaprasza na praktyki studenckie

TV Puls ― najszybciej rozwijająca się ogólnotematyczna stacja telewizyjna w Polsce ― uruchomiła program praktyk dla studentów zainteresowanych pracą w mediach.

Staże oferowane są w działach: programowym, human resources, marketingu-autopromocji i sprzedaży. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie TV Puls pod adresem http://aktualnosci.pulstv.pl/.

W związku z dynamicznym rozwojem ― w ciągu dwóch lat TV Puls odnotowała rekordowy wzrost publiczności o 234% ― stacja oferuje studentom/absolwentom studiów praktyki w czterech działach firmy: programowym, human resources, marketingu-autopromocji i sprzedaży. Jest to doskonała okazja dla studentów, aby poznać zasady pracy w telewizji oraz zdobyć doświadczenie zawodowe w mediach. TV Puls już dziś zaprasza osoby zainteresowane praktykami do przesłania życiorysów wraz z listami motywacyjnymi na adres rekrutacja@pulstv.pl ― szczegółowe informacje odnośnie wymagań i zakresu obowiązków znajdują się na stronie TV Puls pod adresem http://aktualnosci.pulstv.pl/.

„Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w pracy dla dynamicznie rozwijającej się stacji telewizyjnej. Czekamy na kandydatury osób chcących spróbować pracy w strukturach TV Puls. Jesteśmy pewni, że czas spędzony w jednym z działów naszej firmy będzie procentował w przyszłości” – powiedziała Marta Winniczuk, menedżer ds. HR w dziale Human Resources, TV Puls.

TV Puls jest także fundatorem nagrody – płatnego, miesięcznego stażu – w ramach trwającej obecnie 16. edycji prestiżowego konkursu stażowego organizowanego przez PricewaterhouseCoopers i Gazetę Wyborczą ― „Grasz o staż”. Zadanie dla studentów chcących odbyć minimum 4-tygodniowy płatny staż w TV Puls polegało na opracowaniu koncepcji programu lifestylowego dla kobiet.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu