Przemysław Wojak w Q&AConsulting

Przemysław Wojak, dotychczasowy Partner Zarządzający i Dyrektor Kreatywny agencji TEQUILA\Polska został Partnerem w agencji public relations Q&AConsulting. Będzie odpowiadał za rozwój nowych obszarów działania spółki oraz new business.

Dynamika, z jaką zmienia się komunikacja konsumencka, w tym public relations, sprawia, że przed uczestnikami rynku pojawiają się nowe wyzwania. Są one związane z rewolucją technologiczną, a co za tym idzie z tym, jak komunikują się ze sobą konsumenci oraz z konwergencją mediów. To dla branży nowa rzeczywistość, w której odnajdą się ci, którzy ją zrozumieją i przekują to zrozumienie na rozwiązania satysfakcjonujące rynek. Osobiście traktuję to jako zaproszenie do dalszego rozwoju i pasjonującej biznesowej przygody – teraz w Q&AConsulting – organizacji, której siłą jest strategia i kreatywny dialog z konsumentami za pośrednictwem mediów, powiedział Przemysław Wojak, Managing Partner Q&AConsulting.

Przemysław Wojak od 2000 roku zajmował w TEQUILA\Polska stanowisko Dyrektora Kreatywnego, a od 2007 roku Partnera Zarządzającego. Jest cenionym specjalistą w komunikacji marketingowej, był członkiem jury festiwalu reklamy Cannes Lions oraz ADC*E, przez ostatnie dwa lata przewodniczył obradom Jury Polskiego Festiwalu Reklamy w kategorii ACTIVE. Jest autorem licznych artykułów w prasie branżowej. Nadzorował wiele nagradzanych projektów agencji, doprowadzając TEQUILA\Polska do znaczących sukcesów, między innymi pod jego kierownictwem agencja zdobyła dziesięciokrotnie tytuł Agencji Roku (przyznawany niezależnie – przez Media i Marketing Polska oraz przez środowisko reklamowe w konkursie Impactor).

Partnerami w spółce pozostają: Aneta Sadowska – założyciel Q&AConsulting oraz Izabela Janowska-Ścibisz – Consultant Director. Aneta Sadowska będzie odpowiedzialna za projekty CSR oraz konsultacje społeczne. Izabela Janowska-Ścibisz będzie nadal zarządzać zespołem konsultantów i koordynować bieżące projekty.

Agencja Q&AConsulting powstała w 2001 roku. Zatrudnia 12 osób, do jej głównych klientów należą: Kompania Piwowarska, The Lorenz Bahlsen Snacks-World, Energia Zachód, EDP Renewables, grupa CEDC. Obszar działalności obejmuje doradztwo strategiczne, PR produktowy i korporacyjny,konsultacje społeczne, e-PR, zarządzanie kryzysowe i investor relations, Agencja w ramach projektów realizuje również szkolenia medialne, kryzysowe i organizację eventów, działania B2B, CSR oraz sponsoring. Q&AConsulting posiada biura w Warszawie i Poznaniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu