Pawłowski Consulting dla Róży Thun

Agencja Pawłowski Consulting podpisała umowę na współpracę z Różą Thun, posłem do Parlamentu Europejskiego z Platformy Obywatelskiej.

Zawarta umowa obejmuje kompleksową współpracę w zakresie komunikacji w Internecie. Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii, wsparcie dotychczasowych działań oraz opracowanie nowych projektów wykorzystujących Internet w codziennej komunikacji z wyborcami. Współpraca obejmuje także prowadzenie działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych. Umowa została podpisana do końca roku z możliwością przedłużenia na kolejny rok.

Róża Thun zasiada w Parlamencie Europejskim od 2009 roku. Została wybrana z okręgu obejmującego województwa małopolskie i świętokrzyskie. Reprezentuje w nim frakcję Europejskiej Partii Ludowej. Jest członkiem komisji do spraw Rynku Wewnętrznego oraz Kultury i Edukacji. Do 2005 roku Róża Thun pełniła funkcję prezesa Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Była też dyrektorem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Agencja Pawłowski Consulting specjalizuje się w komunikacji publicznej. W tworzonych projektach wykorzystuje w dużej mierze działania marketingowe on-line. Tworzy kampanie zarówno w dziedzinie komunikacji społecznej, jak i politycznej. Agencja organizuje również szkolenia medialne dla polityków.

źródło/autor: Pawłowski Consulting

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu