DTZ: Pozostało tylko kilka dni do otwarcia Galerii Leszno

12 maja 2011 roku nastąpi otwarcie Galerii Leszno. Będzie to największy obiekt w tym mieście i najbliższym regionie o tak zróżnicowanej ofercie uznanych marek. Za proces przygotowania obiektu do otwarcia i wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma DTZ, która również będzie świadczyła usługi property management dla tego centrum handlowego. 

Galeria Leszno to unikalny obiekt w skali regionu, w którym znajdzie się wiele sklepów z produktami sygnowanymi przez znane marki. Klienci będą mogli między innymi skorzystać z oferty sklepu H&M, drogerii Rossman czy supermarketu Intermarche. Na terenie centrum znajdzie się też pierwsze wielosalowe kino w mieście – Cinema 3D.

Obiekt oferuje 32 000 m kw. powierzchni najmu (GLA) łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker (7 390 m kw.).  W sumie wynajętych jest ponad 90% powierzchni, która znajduje się w ofercie Galerii.

Galeria Leszno to bardzo ciekawy projekt, który wprowadzi do Leszna nowy koncept sprzedaży – mówi Wojciech Zawierucha, Dyrektor Operacyjny w Dziale Property Management w DTZ. Osoby, które do tej pory po produkty uznanych marek musiały jeździć do centrów handlowych w Poznaniu czy Wrocławiu będą mogły zakupić je we „własnym” centrum handlowym. W Galerii Leszno będzie również wiele punktów gastronomicznych oraz nowoczesne kino i klub fitness, co sprawi, że miejsce to nie będzie tylko punktem robienia zakupów, ale także miejscem, gdzie mieszkańcy Leszna będą mogli spędzać czas wolny – dodaje Wojciech Zawierucha.

Inwestorem projektu jest firma Agromex Development 2, a głównym wykonawcą – Agromex Development 1 Spółka z o.o.

źródło/autor: DTZ

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu