Gdańsk czyta dwa razy szybciej!

Średnia prędkość czytania Polaków to 180-220 słów na minutę przy zrozumieniu tekstu na poziomie 50%. Już po 30 minutach błyskawicznego szkolenia każdy, kto wykona ćwiczenia zaproponowane przez trenera będzie potrafił czytać szybciej i skuteczniej. Innymi słowy, przeczytanie każdej książki zajmie nawet połowę mniej czasu bez utraty zrozumienia.

W ramach akcji „Gdańsk czyta dwa razy szybciej” każdy, kto przyjdzie do Galerii Handlowej Madison w Gdańsku w dniu 12 lub 13 maja w godzinach 16-19, będzie mógł skorzystać z bezpłatnego 30-minutowego szkolenia i sprawdzić, na czym polega szybkie czytanie. Każdy uczestnik po szkoleniu otrzyma bezpłatne narzędzie do utrzymania i rozwijania tej umiejętności, zestaw tekstów z wartościową i inspirującą wiedzą oraz pakiet informacji o szybkim czytaniu. Szkolenie skierowane jest do wszystkich chętnych, w szczególności do osób młodych – uczniów gimnazjów i liceów oraz studentów.

Osoby, które dotychczas skorzystały z tej możliwości potwierdzają, że jest to doskonała zabawa na pełnym luzie, bo w stanie całkowitego relaksu i odprężenia uczymy się najszybciej i najskuteczniej. Nauka szybkiego czytania ma być przyjemnością.

Partnerami w akcji „Gdańsk czyta dwa razy szybciej” są Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku oraz Gdański Archipelag Kultury. Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz.

Wszystkich zainteresowanych pragnących podnieść efektywność i szybkość czytania zapraszamy w dniach 12 i 13 maja 2011 w godz. 16.00 – 19.00 do Galerii Handlowej Madison w Gdańsku. Szczegóły na www.madison.gda.pl.

Informację PR przygotowała:

Monika Trzcińska

Dyrektor Marketingu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu