CROSSOVER – niezależny magazyn dla aktywnych już w czerwcu

Tagi:

Już w czerwcu ukaże się pierwszy, samodzielny numer Magazynu Crossover. Periodyk, jakiego jeszcze nie było, przeznaczony dla ludzi, którzy wiele już widzieli i wiele przeżyli, ale nadal chcą poznawać smaki życia.

W Crossoverze będzie można przeczytać o samochodach, a w szczególności o najdynamiczniejszym segmencie motoryzacji, czyli crossoverach, historii ciekawych modeli aut, pasjach i hobby, które nie mają nic wspólnego z motoryzacją, ale też takich, które mają w niej swoje korzenie, o wycieczkach – tych bliższych i dalszych, na krańcach świata, o gadżetach, które podobno są tylko dodatkiem, ale życie bez nich nie ma przecież smaku. Każdy artykuł poświęcony konkretnej dyscyplinie sportowej zawiera rzetelne informacje o tym, gdzie można zacząć ją uprawiać, jak doskonalić technikę oraz jaki sprzęt jest potrzebny w tym celu.

Crossover jest propozycją dla aktywnych, dojrzałych osób, które wiedzą czego chcą, a poznawanie nowych miejsc i dyscyplin rozpoczynają od rozmowy z instruktorem. Jest czymś w rodzaju ściągi, z której można dowiedzieć się, gdzie szukać informacji o tym, co ciekawego jeszcze można w życiu robić.

Tematem przewodnim Magazynu jest auto będące środkiem komunikacji, które ułatwia codzienne życie, pozwala dotrzeć w nowe nieznane miejsca. Do wszystkich podróży zarówno małych, jak i większych, niezbędny jest właśnie samochód – najlepiej wygodny, bezpieczny i nietuzinkowy Crossover. W najnowszym numerze wiele ciekawych sportów i pasji (o których istnieniu wiele osób mogło jeszcze nie wiedzieć) , nowości samochodowe i sprzętowe na 2011 r. oraz wiele, wiele więcej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu