„Nie przegap tego lata” – pokój w hotelu Etap tylko za 75 zł

75 złotych to nie tylko symbol oryginalnej promocji „Nie przegap tego lata” w hotelach Etap w Polsce, to realny koszt jednodniowego pobytu! Już od teraz aż do 12 maja dokonując rezerwacji w jednym z 8 polskich hoteli Etap, za pokój zapłacimy jedynie równowartość 19 euro.

Promocja obejmuje letnie miesiące – od 1 lipca do 4 września 2011 roku. Jest to integralna część wspólnej akcji trzech największych marek hoteli ekonomicznych Accor: Etap, Formule 1 i hotel f1 w Europie, które w okresie wakacyjnym oferują wygodny nocleg, wysoką jakość usług, atrakcyjne lokalizacje, wybór hoteli w atrakcyjnych cenach 19, 29, 39 euro za dobę, w zależności od hotelu i kraju.

Ta oryginalna letnia promocja pod międzynarodowym hasłem „Eco Super Sale” ekononicznych marek hoteli: Etap, Formule 1 i hotel f1 to bardzo atrakcyjna oferta dla turystów na wakacje 2011. W akcji bierze udział 435 hoteli w całej Europie, zlokalizowanych w największych miastach, kurortach wypoczynkowych i miejscowościch zabytkowych, w historycznych miejscach i centrach rozrywki najchętniej odwiedzanych przez turystów – zarówno indywidualnych, podróżujących rodzin i zorganizowanych grup. Akcja ta pokazuje wielki potencjał i zasięg terytorialny hoteli klasy ekonomicznej w Europie.

Poziom cen za jednodniowy pobytu w hotelu klasy ekonomicznej w granicach od 19 do 39 stanowi około 50% standardowego kosztu noclegu. Unikalną zaletą tej promocji jest zarówno wysokość rabatu, imponująca liczba hoteli, biorących udział w akcji, a także okres jej trwania – letnie miesiące. Stwarza to niepowtarzalną okazję na zwiedzenie Europy „za grosze i centy”, przy zachowaniu wysokich standardów, zawsze takiej samej jakości noclegu i obsługi, a także gwarancji bezpieczeństwa i komfortu oferowanego przez hotele ekonomicze Etap, Formule 1 i hotel f1, które funkcjonują w ramach Accor. Turyści z Polski i całego świata w oparciu o sieć tych hoteli mogą precyzyjnie zaplanować wakacyjne podróże i nie wydając dużych pieniędzy – zwiedzić Francję, Niemcy, Hiszpanię, Holandię, Polskę, Wielką Brytanię, Szwajcarię i wiele innych krajów w Europie.

8 hoteli Etap w Polsce zlokalizowanych w 7 dużych miastach – Krakowie, Warszawie, Toruniu, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach i Częstochowie dostępnych w ramach promocji „Nie przegap tego lata” za jedyne 75 zł za nocleg to unikalna okazja, by zwiedzić największe zabytki i spędzić wakacje w najpiękniejszych miejscach Polski za niespotykanie małe pieniądze. Minimalny koszt pobytu, a jednocześnie gwarancja komfortowych pokoi, smacznych śniadań, wysokiej jakości obsługi, bezpłatnego internetu to zalety hoteli Etap, nie tylko w okresie wakacyjnej promocji.

Najtańszy Etap podróży – hasło reklamowe naszej marki w tegorocznym sezonie letnim jest wyjątkowo prawdziwe, zarówno w skali Polski i Europy. W ramach akcji „Nie przegap tego lata” nasza oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku hoteli klasy ekonomicznej oraz kwater prywatnych. Trudno o lepsze ceny za taki poziom komfortu i obsługi oraz lokalizacje. Nasi Goście będą z pewnością usatysfakcjonowani – potwierdza Joanna Wąchocka, Etap Brand Manager Grupy Hotelowej Orbis.

W ramach promocji „Nie przegap tego lata” w Polsce w hotelach Etap oraz „Eco Super Sale” w hotelach Etap, Formule 1, hotel f1 w całej Europie rezerwacji należy dokonywać tylko przez internet na www.etaphotel.com, www.hotelf1.com i www.accorhotels.com. Szczegółowe listy hoteli oraz zasady promocji (ceny i terminy) w poszczególnych hotelach dostępne są także na firmowych www.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu