Zostań architektem własnego „M”. MieszkanieNaPlanie.pl – nowy portal do samodzielnej aranżacji wnętrz już działa

To zupełnie nowy portal, który w przystępny i przyjemny sposób pozwala samodzielnie oraz bezpłatnie zaplanować aranżację każdego wnętrza. To praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie online do projektowania wnętrz mieszkań, domów i biur.

Masz nowe mieszkanie? Planujesz remont bądź przebudowę domu lub biura? Szukasz inspiracji do zmiany wystroju kuchni, salonu, łazienki? Portal MieszkanieNaPlanie.pl pozwala na uniknięcie wszystkich stresujących sytuacji kojarzonych z urządzaniem wnętrz. Teraz o wiele łatwiej można dobrać odpowiednie drzwi i podłogi, kolor farby do ścian, tapety, meble i dodatki idealnie pasujące do danego pomieszczenia. Za pomocą komputerowej myszki można dokonać wyboru odcieni farb, tekstur parkietów i terakot oraz miniaturek mebli i akcesoriów. Godziny spędzone w sklepach i nerwy czy wybrane produkty będą pasować do wnętrza to już przeszłość. Teraz gotowy trójwymiarowy projekt można obejrzeć, wydrukować i sprawdzić, czy spełnia wszystkie nasze wymagania.

Projekt przygotowany przy pomocy łatwych w obsłudze narzędzi to oszczędność czasu i gwarancja satysfakcji!

Produkty dostępne na stronie to:

  • WIRTUALNY PROJEKTANT z możliwością podglądu w 3D, miniaturami mebli i akcesoriów dekoracyjnych (np. lustra i lampy) oraz opcją drukowania,
  • Bogata BAZA PRODUCENTÓW i dystrybutorów produktów i urządzeń wyposażenia wnętrz,
  • Część społecznościowa: FORUM, blogi tematyczne, PLATFORMA WYMIANY INFORMACJI i inspiracji dla konsumentów,
  • Bogato ilustrowana CZĘŚĆ PORADNIKOWA, będąca zarówno bazą praktycznych porad, jak i źródłem inspiracji dla własnych projektów.

 

Projekt MieszkanieNaPlanie.pl powstał dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego – Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1, którego celem jest wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

źródło/autor: Media Metropolis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu