Oferty z morizon.pl dostępne w rightmove.co.uk/overseas i innych brytyjskich serwisach nieruchomościowych

Wyszukiwarka nieruchomości morizon.pl nawiązała współpracę z RightMove Overseas, który jest częścią notowanego na londyńskiej giełdzie największego brytyjskiego portalu z ofertami nieruchomości, oraz szerszą siecią portali, w skład której wchodzą  m. in. themovechannel.com, homesgofast.com i moveworldwide.net. Już od 6 maja wybrane oferty z morizon.pl dostępne będą również dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, zainteresowanych nabyciem nieruchomości w Polsce. 

Morizon.pl – najszybciej rozwijająca się wyszukiwarka nieruchomości w Polsce – nawiązała współpracę z kilkoma najpopularniejszymi serwisami z branży funkcjonującymi na brytyjskim rynku specjalizującymi się m.in. w ogłoszeniach zagranicznych. Wśród partnerskich portali znajduje się przede wszystkim serwis rightmove.co.uk – największa wyszukiwarka nieruchomości w Wielkiej Brytanii, notowana na brytyjskiej giełdzie, wyceniana na 5 mld złotych.

Wybrane ogłoszenia będą przekazywane i prezentowane w języku angielskim w serwisach partnerskich. Morizon.pl jest jedyną polską wyszukiwarką, podejmującą tego rodzaju współpracę, umożliwiając mieszkańcom Wielkiej Brytanii, a pośrednio również innym osobom anglojęzycznym, łatwe dotarcie do ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości w Polsce, zapewniając jednocześnie możliwość obsługi zapytań zagranicznych na wysokim poziomie.

„Jesteśmy pierwszą wyszukiwarką, która tak daleko wychodzi naprzeciw potrzebom osób anglojęzycznych, zainteresowanych znalezieniem nieruchomości w Polsce. Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, nasz rynek nieruchomości cieszy się dużym zainteresowaniem obcokrajowców. Możliwość publikacji ofert Morizona w największych serwisach brytyjskich daje polskim właścicielom nieruchomości szanse dotarcia do zagranicznych kupujących i najemców jakiej nie daje żaden inny polski portal nieruchomościowy. Z drugiej strony klientom zagranicznym umożliwiamy nie tylko dotarcie do polskich ofert nieruchomości zaprezentowanych w języku angielskim w doskonale im znanych zagranicznych portalach, ale przede wszystkim późniejszą obsługę na odpowiednio wysokim poziomie” – mówi Bolesław Drapella, Prezes Zarządu Morizon S.A.

„Z wielką przyjemnością rozpoczynamy współpracę z morizon.pl w zakresie publikacji polskich ofert w serwisie rightmove.co.uk, w sekcji ofert zagranicznych. Współpraca z morizon.pl, jedną z największych firm na polskim rynku nieruchomości, to prawdziwa wartość dodana dla naszych użytkowników oraz szansa na bardzo atrakcyjne inwestycje.” – mówi Chis Please, Partnerships Manager z RightMove Overseas

Rozpoczęta współpraca, z racji modelu biznesowego opartego na rozliczeniu za konkretny efekt, jakim jest otrzymanie wysokiej jakości zapytania do konkretnej oferty ogłoszeniodawcy, ma szansę znacząco wpłynąć na przychody Spółki Morizon oraz stanowi atrakcyjną wartość dodaną dla najlepszych biur pośrednictwa nieruchomości w Polsce współpracujących z Morizon.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu