Nowość dla użytkowników CentrumPR.pl

Wchodzące w skład Grupy Kafito – CentrumPR.pl, rozpoczęło współpracę z serwisem tematycznym PrzeczytamWszystkich.pl.

Serwis CentrumPr.pl, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród internautów, wciąż angażuje się w nowe inicjatywy, oferując tym samym coraz ciekawsze możliwości spędzania wolnego czasu.

Serwis CentrumPR.pl odwiedza codziennie około 5 tysięcy osób. Publikacje z najróżniejszych dziedzin sprawiają, że każdy znajdzie tu coś interesującego. Grupa Kafito postanowiła wyróżnić swoich użytkowników, stając się partnerem serwisu PrzeczytamWszystkich.pl. Celem portalu PrzeczytamWszystkich.pl jest zbieranie punktów, które następnie zalogowany użytkownik ma szansę wymienić na nagrody – od płyt, książek, przewodników turystycznych i gier komputerowych, po kosmetyki, sprzęt elektroniczny czy sportowy. Punkty można gromadzić na trzy sposoby – za czytanie artykułów w tzw. serwisach punktowych (jednym z nich jest właśnie CentrumPR.pl), poprzez udział w konkursach oraz dzięki poleceniu strony swoim znajomym. Osoby rejestrujące się na serwis za pośrednictwem CentrumPR.pl, zyskują dodatkowe przywileje – mogą zbierać punkty i nagrody nie tylko z obu serwisów, ale również z wielu innych, współpracujących z PrzeczytamWszystkich.pl.

Portal PrzeczytamWszystkich.pl funkcjonuje w sieci od dwóch lat. Adresowany jest do osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę, być na bieżąco z informacjami, a przede wszystkim – doceniają wartość słowa pisanego. Niska kultura czytelnictwa w Polsce sprawia, że takie inicjatywy są bardzo potrzebne. Według najnowszych badań TNS OBOP, aż 56% Polaków nie przeczytało w roku 2010 roku żadnej książki, również w formie elektronicznej. – Postanowiliśmy dołączyć do partnerów tego projektu, ponieważ w pełni popieramy tego typu przedsięwzięcia – mówi Sławomir Połomski z Grupy Kafito – Tym bardziej, że jest to także okazja do podzielenia się z użytkownikami PrzeczytamWszystkich.pl materiałami, które ukazują się codziennie w CentrumPR.pl – dodaje Sławomir Połomski.

CentrumPR.pl stanowi połączenie serwisu prasowego, dziennikarstwa obywatelskiego, presella oraz instrumentu komunikacji dla Agencji Public Relations. Dzięki wyjątkowo prostej obsłudze w serwisie publikowanych jest około 1500 artykułów miesięcznie. Od momentu powstania Centrum wciąż się rozwija, wprowadzając chociażby dodatkowe opcje powiadamiania znajomych o własnej aktywności. Oprócz tego, wszystkie publikowane materiały można pobrać na komputer w formacie tekstowym. Dla wszystkich użytkowników portalu istotna jest informacja, że CentrumPR.pl stało się oficjalnym dostawcą treści dla Google News Polska, co sprawia, że aż 99% artykułów z serwisu trafia do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania Google. Artykuły prasowe, publikowane w serwisie, są indeksowane w ciągu kilkunastu minut od ich pojawienia się w CentrumPR.pl.

źródło/autor: CentrumPR.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu