Złoty medal MTP dla Celluwell Sonic

Rewolucyjne urządzenie kosmetyczne Cerriego wykorzystujące technologię transdermalnej liposonikacji doczekało się swojej pierwszej nagrody. Na początku kwietnia Celluwell Sonic został zdobywcą prestiżowego Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Złoty Medal MTP może się pochwalić ponad 30-letnią historią. Kandydatom do tego wyróżnienia stawia się wysokie wymagania, a decyzję o przyznaniu Złotego Medalu podejmuje grono uznanych specjalistów. Nagroda dla Celluwell Sonic świadczy o najwyższej jakości, a także innowacyjności, jakie reprezentuje sobą zastosowana w urządzeniu technologia. Transdermalna liposonikacja jest metodą opartą o ultradźwięki niskiej częstotliwości – rezultat po serii bezinwazyjnych zabiegów na urządzeniu można porównać jedynie do liposukcji. Całkowita degradacja komórek tłuszczowych w ciągu zaledwie 5 minut to nowy rozdział w kosmetyce profesjonalnej i wyszczuplaniu.

Celluwell Sonic pojawił się na polskim rynku w 2010 roku i natychmiast przyciągnął uwagę specjalistów z branży kosmetycznej. Popularność wśród klientek oraz niesłabnące zainteresowanie technologią na targach kosmetycznych potwierdzają, że Złoty Medal MTP to właściwa nagroda dla tego zaawansowanego urządzenia.

źródło/autor: ABACOSUN

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu